Sosyal Medyada Terör Propagandası Yapan Kişileri Şikayet Edin! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Sosyal Medyada Terör Propagandası Yapan Kişileri Şikayet Edin!
Teknoloji

Sosyal Medyada Terör Propagandası Yapan Kişileri Şikayet Edin!

Emniyet Genel Müdürlüğü, sosyal medya hesapları üzerinden terör propagandası yapan veya destekleyen kişileri şikayet etmeniz için bazı adresler paylaştı.

Emniyet Genel Müdürlüğü, sosyal medya hesapları üzerinden terör propagandası yapan veya destekleyen kişileri şikayet etmeniz için bazı adresler paylaştı.

Kısa bir süre önce yaklaşık 20 polisimiz ve 2 vatandaşımız şehit oldu. Ayrıca yüzlerce yaralının olduğu İstanbul, Beşiktaş’ta düzenlenen terör saldırısından Emniyet Genel Müdürlüğü, sosyal medya ağları üzerinden terörü destekleyen veya terör propagandası yapan kişileri bildirmek için bir kaç irtibat adresi paylaştı.

Emniyet Genel Müdürlüğü yapmış olduğu açıklamayla gerçek adı ve soyadı ile sosyal medya üzerinden terörü destekleyen kişilerin tespit edilmesi için vatandaşların ihbarlarının çok önemli olduğunu vurguladı. Ayrıca ihbarı yapan kişilerin gizli tutulacağı belirtildi.

Terör sempatizmanlarını şikayet edin!

Sizlerde sosyal medya sitelerinde vakit geçirdiğinizde böyle kişileri görürseniz eğer siber@egm.gov.tr,siber.onleme.arastirma@egm.gov.tr, siber.ankara@egm.gov.tr ve siber.istanbul@egm.gov.tr adresleri üzerinden şikayet edebilirsiniz.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap