Sokak Modasını Yansıtan Ayakkabı Modelleri – Pc Webim
Tanıtım Yazısı

Sokak Modasını Yansıtan Ayakkabı Modelleri

Tarafından yazılmıştır Emirhan BÜLBÜL

Erkeklerin moda ile ilgili taleplerinin artmaya başlaması kıyafet tasarımcılarını ve üreticilerini, erkek modasına daha fazla renklilik ve stil kazandırma eğilimi içerisine soktu denilebilir. Bugün, dünden daha çok seçenekle erkek  modasına dair notlar yazılabilir. Renkli, çekici, maskülen, cool ve sokak tarzına yönelik yeni stil akımları erkeklerin dikkatini çok fazla çekiyor. 2019’un sokak modasını yakından takip eden erkekler, yeni ayakkabı tasarımlarındaki renkli detayların göz alıcılığını fark edebilirler. Artık daha dikkat çekici, stilize edilen ve modern erkek ürünleri revaçta.

Modayı Tıkla tarafından sezonun en yeni ürün kreasyonları sokak modasını benimseyen erkeklere sunuluyor.

Sokak modasının kalbi bu modellerde atacak!

Aslına bakılırsa sokak modası denilince sadece ayakkabı modellerinden söz etmek doğru değildir. Bir kombinden bahsetmek ve detaylara dalmak gerekebilir. Ancak sokak modasını ön plana çıkan en önemli aksesuarlardan birisi ayakkabı tasarımları. Bu nedenle de, ayakkabı trendleri üzerinden durmak ve sokak modasını takip eden erkekler için sokağı yansıtan en iyi ayakkabı tasarımlardan söz edilmesi gerekir. Bu bakımdan ön plana çıkan bazı tasarımlar şunlar…

Uzun botlar, geniş tabanlar…

İlk akla gelen ayakkabı modelleri arasında kovboy tipi uzun bot modellerinden bahsedilebilir. Özellikle kış sezonu için çokça tercih edilen bot modeli jean tarzı kot ile eşsiz bir kombin meydana getirir. Hem konfor hem de stil açısından tercih edilen uzun bot stilinin bilek kısımları açıkta bırakılarak, daha cool bir tarz yaratılabilir. Bununla beraber sokak modasının en önemli temsilcisi denilebilecek ayakkabı modeli geniş tabalara sahip Oxford ayakkabılarıdır. Bu model, hem renkli hem de oldukça şık detayları ile sokak modasını en iyi yansıtan erkek ayakkabı modelleri arasında.

Her kıyafete uyan sneaker

Sokak modasının belki de en çok aranan tarzlarından biri sneaker tipi ayakkabı tasarımıdır. Oldukça rahat olmasın yanı sıra hemen hemen her kıyafet modeli ile kolay bir şekilde kombin edilebilir. Bu da, tercih edilebilirliğini artıran önemli bir husus. Beyaz rengi ön plana çıksa da siyah ve gri tondaki renkleri de tercih edilir.

Modayı Tıkla ile sokak modasına ait ayakkabı modellerine erişin!

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.