Snapchat’te Bitmoji Nasıl Kullanılır ? | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » Snapchat’te Bitmoji Nasıl Kullanılır ?
Mobil

Snapchat’te Bitmoji Nasıl Kullanılır ?

Son zamanlarda sosyal medya üzerinde emoji kullanma olayı çok yaygınlaştı. Özellikle WhatsApp emojilerin en çok kullanıldığı sosyal ağlardan birisi. Emojiler kullanıcılar tarafından sevilerek kullanıldıkça sosyal ağ devleri de yeni yeni emojiler eklemeye devam ediyor. 

Bilindiği gibi emojiler genellikle yüz ifadelerinden ibaret. Lakin Bitmoji gibi uygulamalar sayesinde emojiler karakterle birleşmeye başladı. Bitmoji sayesinde kendi karakterlerinizi oluşturabiliyorsunuz ve emoji olarak kullanabiliyorsunuz. bitmoji_1

Bitmoji şuan Snapchat için hizmet veren bir uygulama. Temennimiz diğer sosyal ağlar için de hizmet vermesi. Bitmoji uygulaması Snapchat ile doğrudan ilişki kurabiliyor ve bu sayede kullanıcılar oluşturmuş oldukları emojileri kendi hesaplarında paylaşabiliyorlar.

bitmoji

Snapchat’te Bitmoji uygulaması nasıl kullanılır sorusunun cevabı için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Öncelikle Android kullanıcısı iseniz Google Play, iPhone kullanıcısı iseniz AppStore üzerinden Bitmoji uygulamasını indiriyoruz.
  • Uygulamayı kurduktan sonra açıyoruz ve “Snapchat ile oturum aç” butonuna dokunuyoruz. Bitmoji uygulaması ile Snapchat’i bağladıktan sonra karakterimizi oluşturmaya başlıyoruz.
  • Oluşturduğumuz karakterlere bakmak için Snapchat üzerinden Emojiler menüsüne gelip buradan Bitmoji’yi seçiyoruz.

Artık bitmoji uygulaması ile harika emojiler oluşturabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap