Snapchat Hesabı Nasıl Silinir ? | Pc Webim
Ana Sayfa » İnternet » Snapchat Hesabı Nasıl Silinir ?
İnternet

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir ?

Snapchat, kullanıcıların fotoğraf, video çekip üzerine yazı yazarak arkadaşları ile paylaşım yapabildiği bir sosyal mecradır. Ayrıca mesajlaşma, video çekerken özel efektler ekleme gibi harika özelliklere sahip bir uygulamadır. 

Snapchat kitleni arttırmak için ihtiyacın olabilecek tüm snapchat takipçi hizmetleri SadeceOn’da! Takipçilerini arttırarak paylaşımlarını daha fazla insanın görmesini sağlayabilirsin. Ekonomik fiyatlar sunan SadeceOn, bot takipçi ya da bayan takipçi gibi seçenekleri sizlere sunuyor. 10 liradan başlayan fiyatlarla kaliteli hizmet almanın farkını yaşayın ve siz de hemen snapchat takipçileri alarak kitlenizi büyütün!

Özellikle son zamanlarda büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan snapchat bir çok yeni özellikler ile kendisini sevdiren bir uygulama olmayı başarıyor.

Ve gün geliyor bazı kullanıcılar snapchat’ten de bıkıyor. Hele hele bazı kullanıcılar sadece whatsapp kullanarak sosyal medya hesabı yığınından kurtularak zamanlarından tasarruf ediyorlar. Gerçekten de böyle kendimden örnek verecek olursam hemen hemen bütün sosyal ağları kullanmaktayım birinden diğerine girerek zamanımı kötü kullanıyorum. Bu düşünceyle hareket eden kullanıcılar hesapları kapatmak istiyor fakat nasıl kapatıldığını bilmiyorlar. Bizde bu gibi durumlardan dolayı bu tür yazıları sizlerle paylaşıyoruz.

Her neyse Konuyu saptırmadan snapchat hesabı nasıl silinir ? sorusuna gelelim.

Bir çok kullanıcı telefondan snapchat uygulamasını kaldırarak hesabının silindiğini düşünüyor. Bu hataya sakın düşmeyin 🙂 Hesabınızı kökten kapatmak için anlatacağımız adımları harfiyen uygulayın.

snapchat

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir ?

Yabancı ülkeden internete erişim sağlayan kullanıcılar https://support.snapchat.com/delete-account bu bağlantıya tıklayarak hesaplarını silebiliyorken, link Türkiye’de çalışmıyor. Bunun için Vpn programı kullanmanız gerekiyor (Google Chrome eklentisi olan ZenMate’yi kullanabilirsiniz.) 

Bilgisayarınıza veya telefonunuza bir Vpn programı kurdunuz ve linke tıkladınız Snapchat hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini açılan siteye girerek çok kolay bir şekilde hesabınızı silebilirsiniz.

snapchat hesap kapatmak

Hesabınızı sildiğiniz zaman, hesap üzerindeki tüm verileriniz de silinecektir. Zaten fazla da bir veri yok. Attığınız bir fotoğraf veya video 1 gün sonra otomatik olarak siliniyor.

 

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap