Skype 6.14 Güncellemesi Geldi | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Skype 6.14 Güncellemesi Geldi
Teknoloji

Skype 6.14 Güncellemesi Geldi

Skype 6.14

Microsoft, kendisine ait olan popüler mesajlaşma ve görüntülü konuşma programı Skype’ın yeni sürümünü geçtiğimiz gün içerisinde yayınladı. Yeni ve modern bir kullanıcı arayüzüyle birlikte kullanıcılarla buluşan Skype, Microsoft’un arayüz üzerinde yapılan tüm geliştirmeleri tamamladığını da bizlere göstermiş oldu.

Windows 7 ve Windows 8.1 de dahil olmak üzere desteklenen tüm işletim sistemleri üzerinde kullanıcılara çok daha akıcı ve stabil bir Skype deneyimi yaşatacak olan yeni güncelleme paketi, birçok iyileştirme ve bilinen hata düzeltmelerini de beraberinde getiriyor. Bu nedenle eğer bir Skype kullanıcısıysanız, kullanmakta olduğunuz Skype sürümünü güncellemenizde fayda var.

Tüm bunların dışında kullanıcılarına çok büyük bir değişiklik sunmaya Skype 6.14.59.104 güncellemesi, genel olarak masaüstü kullanıcılarına daha şık ve modern görünümlü bir kullanıcı arayüzü sunmak için geliştirilmiş diyebiliriz.

Modern arayüz dışında Skype üzerinde kullanabileceğiniz diğer işlemlerde herhangi bir değişiklik yer almıyor. Aynı VoIP istemcisini kullanmakta olan program ile yeni video ve sesli çağrı başlatmak, metin iletileri göndermek, konuşmalarınıza ifade eklemek ve bir kullanıcıdan diğerine dosya aktarmak hala daha önce olduğu gibi kullanılmakta.

Şu an için Microsoft tarafından Skype üzerinde yapılan değişikliklerle ilgili resmi bir sürüm notu yayınlanmamış olsa da bizim şimdilik gözlemlerimiz yukarıda anlattıklarımızdan ibaret.

Aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Skype’ın son sürümünü hemen masaüstü cihazlarınız üzerine indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap