Siteniz İçin Önemli Wordpress Eklentileri | Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » Siteniz İçin Önemli WordPress Eklentileri
Genel

Siteniz İçin Önemli WordPress Eklentileri

Siteniz İçin Önemli WordPress Eklentileri

Bu makalemizde kendi siteniz için bazı eklentilerden bahsedeceğiz bunları kullanarak siteniz daha güzel ve popüler bir hal almış olacaktır. Günümüzdeki web sitelerin yarısından fazlası WordPress altyapısı ile oluşturulmaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren WordPress de her geçen gün ilerleme kaydedip popüler hale gelmektedir.

Sitenizi daha verimli ve performansını üst seviyeye çıkarmak için bazı eklentiler yazacağım ve bunların açıklamasını yapacağım:

1) Akismet: Sitenize yapılan spam yorumlardan kurtulmak istiyorsanız bu eklentiyi kullanmanızda yarar vardır bu eklenti spam yorumları engeller özellikler sürekli spam yorum alan site sahipleri için çok önemlidir.

2) Contact Form 7: Sitenize forum ekleme eklentisidir. Kendi sitenize forum eklemek isterseniz rahatlıkla kullanabilirsiniz ayrıca ajax tabanlı bir iletişim formudur.

3) NexGen Gallery: Sitenizdeki fotoğraf galerisine toplu olarak fotoğraf eklemek istiyorsanız bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

4) WP Page Navi: Web sitelerinin sayfa geçişlerinde buton kullanmak isterseniz bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

5) Smart Youtube Pro: Bu eklentiyi kullanarak sitenizin istediğiniz alanlarına Youtube videolarını koyabilirsiniz.

Yazar hakkında

Site varsayılanı

21 Yaşında teknoloji ve internet sektörüyle yakından ilgilenen bir girişimciyim....Wordpress alanında uzman, seo ve temaları konusunda Profesyonel derecede bilgiliyim.

Yorum Yap