Sil Süpür nasıl yapılır? | Pc Webim
Ana Sayfa » İnternet » Sil Süpür nasıl yapılır?
İnternet

Sil Süpür nasıl yapılır?

Türk Telekom online işlemler uygulaması içinde yer alan sil süpür kampanyası sayesinde Türk Telekom kullanıcıları bedava internet ve konuşma paketi alabilirler. Türk Telekom Sil Süpür uygulaması nedir, nasıl indirilir detaylandırıyoruz.

Sil Süpür uygulaması nasıl indirilir?

Türk Telekom sil süpür uygulamasının orijinal adı “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasıdır. Online işlemler uygulaması sayesinde paketinizi takip edebilir, paket alımı yapabilir ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Türk Telekom online işlemler uygulaması yani Sil Süpür’ü indirmek için cihazınızın mağazasına girerek arama yapmalısınız. Android kullanıcıları playstore ve iPhone kullanıcıları appstore mağazalarından bu aramaları yapabilirler. Arama sekmesine türk Telekom online işlemler yazın ve ilk gelen sonucu telefonunuza yükleyin.

Sil Süpür uygulaması bedava internet alma

Sil Sülür bedava internet ve konuşma paketi almak için haftalık sil süpür gününüzü beklemeniz gerekiyor. Haftada bir yapılacak sil süpür uygulaması ile şansınıza gelecek olan hediye internet veya diğer paketleri alabilirsiniz.

Sil Süpür yaptıktan sonra kazandığınız paket bilgisi size mesaj olarak iletilecektir. Gelen mesaj sonrasında paket kullanımı yapmalısınız. Bilgilendirme mesajı gelmeden yapacağınız kullanımlar paketinizden harcanır veya size ek ücret olarak gelebilir.

Sil Süpür uygulaması hilesi var mı?

Sil Süpür uygulamasının hilesi var. Sil Süpür uygulamasının hilesini yapabilmek için kaynakta yer alan linke gidebilirsiniz. Sil Süpür uygulamasını birden fazla cihazda çalıştırarak çoklu kazanım sağlayabilirsiniz. Kazanacağınız sil süpür hediyesini süresi boyunca kullanabilirsiniz.

Sil Süpür paylaş nasıl yapılır?

Sil Süpür’de kazandığınız hediyeler transfer edilemez veya kullanım süresi sonrasında kullanılamaz. Sil Süpür uygulamasıyla kazandığınız bedava internet konuşma paketlerini belirlenen sürede bitirmenizi tavsiye ederiz.

Daha fazla bilgi almak için; https://silsupur.info adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap