ServerKurma.COM – Oyun Hostu Bilişimi | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » ServerKurma.COM – Oyun Hostu Bilişimi
Tanıtım Yazısı

ServerKurma.COM – Oyun Hostu Bilişimi

Oyun serverları açmak zamanında çok zordu. Oyun dosyalarının güncel haline sahip olmalıydınız. Ayrıca yüksek bir serverınız olmalı ve yanında yüksek hızlı internet hızınız olmalıydı. Bu şartları sağlamak bireysel olarak çok zor ve maliyetlidir. Bu yüzden serverkurma olarak sizlere en güçlük server makinalarında güncel oyun dosyaları ile hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz yüksek hızlı internet ile düşük ping ile oyun serverlarında oyun oynayabilirsiniz.

Oyun serverı açtıktan sonra destekte önemlidir. Ekibimiz oyun serverları alanında tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bu yüzden en iyi destek hizmetini en iyi şekilde alabileceksiniz. 

Başlıca Sunduğumuz Hizmetler

Yakın zamanda popüler olan gta 5 roleplay serverlarını duymuş olabilirsiniz. Firma olarak Gta5 fivem server kiralama hizmeti sunmaktayız. Sizlerde fivem roleplay sunucusu açmak isterseniz sunduğumuz bu hizmete bakabilirsiniz.

E spor meraklılarının en çok oynadığı CSGO oyunu içinde hizmetimiz bulunmaktadır. Profesyonel olarak maç serverları ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Sizlerde hemen csgo server kirala seçeneği ile CSGO server sahibi olabilirsiniz.
Genç yaştaki oyuncuların gözdesi olan minecraft. Uçsuz bir dünya ve limitsiz hayat gücü ile her şeyi yapabileceğiniz bir oyun. Firma olarak her türlü minecraft modunu destekliyoruz. İster spigot ister paper veya FTB modlarını seçebilirsiniz. Sizlerde hemen minecraft server kirala hizmetini kullanabilirsiniz. Size uygun paketler ile sınırsız oyunu girişinden faydalanabilirsiniz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap