SEO Eğitmeni Can CANKIRAN Kimdir? | Pc Webim
Ana Sayfa » İnternet » SEO Eğitmeni Can CANKIRAN Kimdir?
İnternet

SEO Eğitmeni Can CANKIRAN Kimdir?

SEO uzmanlığı olarak adlandırılan iş çok önemli görevler üstlenen kişilerin yaptığı bir iş. Çünkü ticari ya da diğer amaçlar taşıyan kuruluşların hem yaşanan anda hem de gelecekte başarılı olması için stratejiler belirliyor ve uygulamalar yapıyor. ABD’de yapılan araştırmalar SEO çalışmalarına yatırım yapan şirketlerin, 10 yıllık süreç içinde gerekli yatırımları yapmamış olan şirketlerden 2 kat fazla büyüdüğünü ortaya koyuyor.
Sonuç olarak SEO hizmeti veren kişiler çok düşük sayılabilecek maliyetlerle, kuruluşların geleceklerini sağlama almalarını sağlıyorlar. Fakat bu noktada karşınıza önemli bir sorun daha çıkıyor. SEO Uzmanı olarak yararlanacağınız kişi ve ekip yeterli bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmalı, işine gerekli vakti ayırabilmeli ve kendisini geliştirmek için gerekli olan çabaları göstermeli. Çünkü SEO Eğitimi akademik düzeyde veren bir kurum yok. Dolayısıyla bu alanda çalışan kişilerin (en azından şimdilik) kendi çabaları ve yetenekleri ile kendilerini geliştirmeleri gerekiyor.
Burada da ‘Can Cankıran Kimdir?’ sorusunun cevabını vermemiz mümkün oluyor, gösterdiği çabanın önemini ifade edebiliyoruz. Can Cankıran, genç yaşına rağmen sektörde 6 yıllık tecrübeye sahip olan ve bu süreç boyunca kendisini konu hakkında geliştiren, hatta üniversitelerde ve ajanslarda bu konuda danışmanlık yapabilecek bilgi birikimini oluşturan bir kişi olarak dikkat çekiyor. Eğitimini ise İstanbul Kültür Üniversitesi’nde sürdürüyor. 6 kişilik alanında en az 3 yıllık tecrübeye sahip olan ekibi, SEO ve dijital pazarlamacılık konularındaki projelerin hazırlanmasında ve uygulamaya geçirilmesinde önemli bir katkı yapıyor.
Sonuç olarak Can Cankıran ve ekibi bu piyasadaki en yetkin ekiplerden biri olarak görünüyor ve kendilerini geliştirmeye devam ediyorlar. Bu da SEO çalışmalarının önemini kavramış olan ve bu çalışmaları yaptırmak isteyen kuruluşlar, şirketler için en uygun seçim olacaklarını gösteriyor.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap

2 Yorumlar