Seks Sitesi Yüz Tanıma İle Benzer Kişiyi Buluyor! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Seks Sitesi Yüz Tanıma İle Benzer Kişiyi Buluyor!
Teknoloji

Seks Sitesi Yüz Tanıma İle Benzer Kişiyi Buluyor!

Teknoloji her gün gelişerek farklı gelişmeler gösterirken, son olarak web sitelerinde bu gelişmelere ayak uydurduğu görülüyor.

Artık çoğu pornografi sitesi sanal gerçeklik için yatırımlarda bulunuyorken, çok kısa süre önce yetişkin kişiler için webcam sitesi yüz tanıma teknolojisini site içerisine kattı.

Yüz tanıma teknolojisi nasıl kullanılır?

Yüz tanıma teknolojisi yayın hayatına ilk olarak başlatan MegaCams.me web sitesi ile beraber teknolojinin son olanakları kullanıldı ve “seks ikizi” olarak kişilere bir duyuru yapıldı.

yuz-tanima-660x330

Kullanıcılar bu site üzerinden bir resmini siteye yükleyerek, yüklenen resim taranıyor ve ardından kişiye benzer bir webcam kızı çıkıyor.

Web sitesi üzerinden yüz tanıma teknolojisinin nereden satın alındığı belirtilmese bile API’ın Microsoft tarafınca geliştirildiği iddia edilmekte. Microsoft, Kavramsal Servis API projeleri kapsamında birçok makine öğrenme aracı sunuyor..

Bu bakımdan çoğu servisin ücretsiz olarak kullandığı bu hizmetin bir sınırı bulunmakta. Haberimizde yer verdiğimiz site yüz tanıma şirketi ile aylık 30.000 ücretsiz kullanım sunarken, bu limit aşılırsa eğer 1000 kullanım başı 1.5 dolar ödeme zorunluluğu geliyor.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap