Scorp Hesabı Nasıl Silinir ? | Pc Webim
Ana Sayfa » İnternet » Scorp Hesabı Nasıl Silinir ?
İnternet

Scorp Hesabı Nasıl Silinir ?

Kısa hikayelerin video olarak anlatıldığı sosyal paylaşım platformu Scorp, popüler konuların takip edilmesini sağlamaktadır. Gençlerin rağbet gösterdiği Scorp’ta çeşitli konulardaki duygu ve düşünceler paylaşılabilir. Genellikle işlenen konular arasında; kadın-erkek ilişkileri, spor, magazinsel başlıklar ve politika yer almaktadır. Maksimum 15 saniyelik hikaye imkanı tanıyan Scorp’ta çeşitli nedenlerle hesaplar silinmek istenilebilir. Bunun için bazı basit adımların takip edilmesi gerekmektedir.

Scorp Hesabını Kapatma Adımları

Gençlerin buluşma noktası olarak tanınan eğlenceli bir alan olan Scorp’ta kaliteli içeriklerin yanı sıra rahatsız edici ve cinsel içerikli paylaşımlar da yapılmaktadır. Bu durumdan rahatsız olan kullanıcılar hesaplarını kapatmayı tercih edebilirler. Hesabı kapatmak isteyenlerin destek sayfasına başvurması gerekmektedir. Bazı kişisel bilgilerin girilmesinin ardından lütfen konu seçin ve hesabımı kapatmak istiyorum seçenekleri takip edilmelidir.

Girilmesi gereken bilgiler arasında ad, soyad, telefon numarası ve e-posta adresi yer almaktadır. Kısa mesaj şeklinde oluşturulan kapatma işlemine, Scorp kullanıcı adı da eklendikten sonra gönder butonu tıklanmalıdır. Bu adımların sonrasında hesap kapatma işlemi tamamlanmış olmaktadır.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap