Samsung'dan Çift Kameralı Galaxy S8 | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Samsung’dan Çift Kameralı Galaxy S8
Teknoloji

Samsung’dan Çift Kameralı Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 adında cihaz ile çift kamera özelliğini getireceği iddiaları artmaya başladı. İddialar çoğaldıkça kafalar karışmaya başladı.

Samsung Galaxy S8 adında cihaz ile çift kamera özelliğini getireceği iddiaları artmaya başladı. İddialar çoğaldıkça kafalar karışmaya başladı.

Daha önce LG ve Huawei cihazlarda çift kamera görmüştük. Son iddialarda ise Samsung’un yeni cihaz olan Galaxy S8 ile çift kamera getirileceği iddiaları gündeme geldi.

Tahminen 2017 yılında piyasaya sunulması beklenilen cihaz hakkında çift kamera ile geleceği söyleniliyor. Ana kameranın 12 MP ikinci kamera ise 13 MP çözünürlüğe sahip. Çift kameralı telefon ile fotoğraf çektiğinizde oldukça derin bir hissiyat sunuyor. Ayrıca bokeh ile bulanık efekt gibi arka plan bulanık görünücek. Bu sayede lüks bir kamera ile fotoğraf çekmiş gibi görüneceksiniz.

Unknown

Ön Kamera İyi Değil!

Ön kameradan bahsedecek olursak eğer 8 MP çözünürlüğe sahip olacağı ve öz çekim yaparken diğer cihazlara nazaran daha başarısız olduğunu anlıyoruz. Galaxy S8 henüz çıkmadığı için eminizki bu ön kamera daha kaliteli üretilebilir. Çünkü 5 MP bir kamera artık eskide kaldı. Tam net bir bilgi değil zaten ilerleyen günlerde daha net bilgiler gelecektir.

Samsung Galaxy S8 çift kamera ile gelirse ve ilgi görürse Samsung, artık yeni telefonlarını çift kamera ile üretmeye başlayacaktır. Artık tek kamera tarihe karışıyor zaten. Yeni çıkan tüm cihazlar çift kameraya geçiş yapıyor. Bir kaç gün sonra iPhone 7 Plus’ta çift kamera ile geleceği artık kesin gözü ile bakılıyor. Bakalım S8 ile bu çift kamera olayı gerçekleşecek mi merakla bekliyoruz.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap