Samsung Note Serisi Ve Note 3 Neo | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » Samsung Note Serisi Ve Note 3 Neo
Mobil

Samsung Note Serisi Ve Note 3 Neo

Akıllı telefonlar hayatımıza girdi gireli çok önemli parçamız haline geldiler. Sundukları uygulamalar, işlemler ve pek çok kolaylıkla gün boyu yanımızdan ayırmadığımız sürekli kullandığımız telefonlar her gecen gün yenilenen özellikleri ile dikkat çekiyor. Ancak öyle marka ve modeller var ki herkes için adeta vazgeçilmez haline geldiler. Samsung note serisi telefonlar bunların en başında geliyor. Samsung note 3 neo modeli pek çok kullanıcının dikkatini çekiyor.

Samsung note serisi telefonlar özellikle geniş ekranı ve keyifli kullanım özellikleri ile bile pek çok kullanıcının en sevdikleri arasında yer alırken ek özellikleri ile vazgeçilmez haline geliyor.

Note 3 Neo Özellikleri

Samsung note 3 neo öncelikle note 3 modeline göre biraz daha küçük ekranlı, bu özelliği ile note 3 ün ekranını çok geniş bulanlar için bir seçenek oluyor. Cihazın arka kapağı dikişli deri şeklinde tasarlanmış. 8 mega piksel kameraya sahip olan telefon ile ortalamanın üzerinde görüntü kaydetmem mümkün.2 megapiksel ön kamerası ile birbirinden güzel selfieler çekebilirsiniz.

Telefon 5,5 inç ekran özelliklerinde üretilmiştir. Fiyatı ise note 3 modeline göre biraz daha uygun.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap