Samsung, Note 7 kullanıcılarına ödünç telefon verecek! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Samsung, Note 7 kullanıcılarına ödünç telefon verecek!
Teknoloji

Samsung, Note 7 kullanıcılarına ödünç telefon verecek!

Samsung, geri toplama kararı alarak toplamış olduğu Galaxy Note 7’lerin yerine müşterilerinin mağdur olmaması adına geçici telefonlar vermeye başladı.

Samsung, geri toplama kararı alarak toplamış olduğu Galaxy Note 7’lerin yerine müşterilerinin mağdur olmaması adına geçici telefonlar vermeye başladı.

Artık Galaxy Note 7‘nin markaya açtığı zararlardan dolayı marka müşterilerinin daha fazla mağdur olmaması adına bir çok stratejiler geliştirme yoluna gitti. Bazı ülkelerde Note 7 yerine yeni telefon ve ya para iadesi yapılacağı belirtilirken, Samsung Singapur’da bir yeni karar aldı. Müşterilerin daha fazla mağdur olmaması adına geçici bir süre kullanıcılar yeni telefon alana dek ödünç telefon verme kararı aldı. Bu bakımdan müşteriler değişim ve ya para iadesinden sonra geçici olarak Samsung’dan ücretsiz telefon edinebilecek. Bu karar bir kaç gün sonra diğer ülkelerde de geçerli olacak.

Samsung Türkiye için yapmış olduğu Note 7 açıklamasını güncelledi. Son gelen güncel açıklama şu şekilde;

Samsung Güncel Açıklama

İstanbul, Türkiye – 11 Ekim 2016
Samsung’un küresel olarak yaptığı açıklamayı takiben, kullanıcılarımızın güvenliğini en ön planda tutmak amacıyla Samsung Electronics Türkiye olarak ülkemizdeki Galaxy Note7 Değişim Programı’nı durdurma kararı aldık. Yeni seri Galaxy Note7’lerin üretimi de Samsung’un ana merkezinden alınan bir karar çerçevesinde durdurulmuştur.

Önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili bir açıklama yapacağız. Bu süreç içerisinde Galaxy Note7 kullanıcılarımız daha detaylı bilgi almak için Samsung Çağrı Merkezini 444 77 11 nolu telefondan arayabilirler.

Göstermiş olduğunuz sabır ve anlayış için teşekkür ederiz.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap