Samsung Note 3 Neo | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » Samsung Note 3 Neo
Mobil

Samsung Note 3 Neo

Üstün performansı ve şık tasarımı ile insanların kendine hayran bırakmayı başarmış olan samsung note 3 neo cep telefonu dünyanın bir numaralı akıllı telefonları arasında yerini almaktadır. Teknolojinin son ürünü olan cep telefonu harika bir tasarım ile karşımıza çıkmaktadır. 5,5 inçlik ekran boyutuna sahip olan cep telefonu 162 gram ağırlığında 8,6 mm kalınlığında bir görüntü ile karşımıza çıkmaktadır. Telefonun ekran özelliklerine bakıldığında HP süper Amoled teknolojisine sahip olması üstün bir ekran deneyimi yaşamanıza yardımcı olacaktır. Site üzerinden telefonun her açıdan çekilmiş fotoğraflarını görebilirsiniz.

Oyun oynamayı ve video izlemeyi sevenlerin tercihlerinden biri olan samsung note 3 neo cep telefonu kamera özellikleri ile de insanların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Arka kamera özelliği 8 MP iken ön kamera özelliği 2 MP olarak karşımıza çıkmaktadır. Telefonun kamera özelliklerine göre çekmiş olduğunuz fotoğrafların ve videoların oldukça kaliteli olduğu da görülür. 3100 mAh pil kapasitesine sahip olan cep telefonu insanlara uzun süreli bir kullanım da sağlamaktadır. 540 saat bekleme 1080 dakika ise konuşma süresine sahip olduğu gözlemlenir.

Telefonun teknik özelliklerine göz attığımız da ise bizleri genişletilebilir hafıza, GPS, 3G, 4G, Wi-fi, DNLA özelliklerine sahip olduğu görülür. 16 GB dahili hafızaya sahip olan cep telefonu android işletim sistemi ile karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede telefonun hızı da dikkatlerden kaçmayacak konumdadır.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap