Samsung Galaxy S3'ü Getirene 500 Lira İndirimle Galaxy S5 | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Samsung Galaxy S3’ü Getirene 500 Lira İndirimle Galaxy S5
Teknoloji

Samsung Galaxy S3’ü Getirene 500 Lira İndirimle Galaxy S5

Samsung’un en başarılı akıllı telefonlarından bir tanesi vakt-i zamanında Galaxy S3 olmuştu ancak aradan geçen iki yılda teknoloji dünyası oldukça ilerledi ve artık Galaxy S3’ün pek çok kullanıcı için yetersiz bir hale geldiği ortada. Galaxy S5’in satışa sunulduğu şu günlerde kullanıcılar da bu durumun farkında olacaklar ki cihazı satın almak için pek çok kişi uygun anı bekliyor.

Samsung ise bu uygun anı daha yakına çekebilmek için yeni bir kampanya düzenliyor ve kampanya sayesinde Galaxy S3’ünü Samsung bayilerine getiren kullanıcılar Galaxy S5’i alırken 500 liraya kadar indirim kazanabilecekler.

Ancak verilecek olan Galaxy S3’lerin hem kozmetik hem de teknik anlamda hatalarının bulunmaması gerekiyor. Dolayısıyla cihazlarını koruma kaplarıyla koruyan kullanıcıların bu kampanya konusunda sorunu olmayacaktır ancak renk atmaları, soyulmalar gibi durumlara maruz kalmış cihazların değişiminde sorun çıkması oldukça yüksek ihtimal. Üst sınır 500 lira olarak belirlenmiş ancak Samsung servislerinin cihazınızda gerçekleştirecekleri inceleme sonucunda ne kadar fiyat biçecekleri de biraz onların insafına kalmış durumda.

Ayrıca kampanyaya katılım bayilerin kendi istekleri doğrultusunda olduğu için gittiğiniz tüm Samsung mağazalarında bu indirim olanağı ile karşılaşamamanız da olası. Maalesef direkt bir nakit geri ödemesi almak ise kampanya koşullarına göre imkansız kılınmış. Dolayısıyla götürdüğünüz Galaxy S3’ünüzü sadece Galaxy S5 almak için kullanabiliyorsunuz.

Kampanyaya dair resmi Samsung sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Galaxy S5

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap