Samsung Galaxy E7 İnceleme | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » Samsung Galaxy E7 İnceleme
Mobil

Samsung Galaxy E7 İnceleme

5,5” Süper Amoled ekranı ile geniş ekranı ve daha canlı renklere sahip olan Galaxy E7 tasarımı ve inceliği ile kullanıcılarına rahat ve kaliteli bir kullanım sunmaktadır.

Ayrıca piyasaya sunulduktan sonra yüksek satış rakamları ile alıcılarının takdirini kazanan Galaxy E7 şimdiden beklentileri karşılamıştır.

Orta düzeyde sistem gereksinimlerine sahip olan Galaxy E7 standart bir akıllı telefonun yanı sıra tablet özelliği ile kullanıcıların birçok ihtiyacını karşılamaktadır. 2 GB RAM ve 16 GB dâhili depolama alanına sahip ve arttırılabilir 64 GB micro SD özelliği bulunmakta. Full HD video çekim özelliği ve 13 MP arka kamerası, 5 MP ön kamerası, led flas ı ile kullanıcılarına yüksek kalitede fotoğraf çekme imkânına sahip. Ayrıca siyah ve beyaz deri renk seçenekleriyle alıcılara sunulmuştur. Galaxy E7 ultra güç tasarrufu ve çoklu pencere gibi ek yazılım özellikleri de ek olarak bulunmakta.
Şimdiye kadar Asus dışında genellikle orta seviye Android telefonlar tanıtılırken Samsung’da Hindistan’da Galaxy E serisini tanıttı. Uzun ömürlü bataryası ve performansı birçok testlerden yüksek puan alan Galaxy E7 orta düzeyde phablet modelleri arasında en iddialı akılı telefonların başında gelmektedir. Fiyatının uygunluğu ile dikkatleri üzerine çekmekte ve alıcıları cezp etmektedir.
Akıllı telefonlarda tecrübesini ve bilgisini konuşturan samsung kullanıcılarına kaliteli bir urun sunmaya ve kullanıcılarını heyecanlandırmaya devam etmektedir

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap