Rival Knights Apk | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » Rival Knights Apk
Mobil

Rival Knights Apk

Ortaçağdaki sövalyelerin mızrak dövüşleri her zaman heyecan verici bir çatışma olmuştur. Gerçek savaşları canlandırmak için yapılan mızrak dövüşü müsabakalarının Ortaçağ Avrupa’sında krallıkların en büyük eğlencesi olduğunu da unutmayalım.

Sinema sahnelerinin ve pek çok ünlü video oyununun en etkileyici sahnelerini oluşturan mızrak dövüşleri şimdi Android cihazlarınızda da etkileyici bir oyuna dönüşüyor. Oyun sayesinde hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olarak gerçek rakiplere veya bilgisayara karşı mızrak dövüşü yapabiliyorsunuz.

Mızrak dövüşü hazırlığı için de 120’den fazla silah ve ekipmanla kendinize has bir taktik yaratabilirsiniz. Grafik kalitesi son derece yüksek olan oyun, mobil cihazında sürekli şeker patlatmaktan sıkılanlar için harika bir kaçış kapısı olacak. Elbette oyunu çalıştırmak için güçlü grafik işlemciye sahip bir tablet veya telefon gerekiyor.

Rival Knights gibi gelişmiş grafik kalitesine sahip oyunları küçük ekranlı mobil cihazlarda oynamak zor olacak ve performans da düşecektir.

Oyunu indirmek için aşağıdaki Google Play butonuna tıklayın.

google-play

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap