Proxifier nedir nasıl kullanılır ? | Pc Webim
Ana Sayfa » Bilgisayar » Proxifier nedir nasıl kullanılır ?
Bilgisayar

Proxifier nedir nasıl kullanılır ?

Proxifierfier nedir nasıl kullanılır ?

Proxifier bilinen en iyi proxy ile tüm cihazı tünelleme programıdır.Hepimiz bazı nedenlerden dolayı proxy kullanmak zorunda kalıyoruz.Güncel proxyleri tarayıcıya girmek yerine proxifiere girdiğimizde hem daha pratik hemde daha kullanışlı bir hal alıyor.

indir

Proxifiere proxy girdiğimizde bilgisayarımızdaki tüm programlar proxy üzerinden veri alışverişi yapar.Yani bilgisayarımız tamamen tünellenmiş olur.Programın desteklediği proxy çeşitleri Http, Https ,Sock4 ve Sock5 tir.

Bu tür protokollerde tüm cihazınız tünellenir.Kullanımı çok basit olan proxifier proxy ekleme seçeneği sayesinde istediginiz http ve https gibi proxy adreslerini girerek her protokol için ayrı tünelleme yapabilirsiniz.Eğer servis sağlayınız proxy veriyor ise bu proxy adresini proxifier programında kullanmanızı tavsiye ederiz.proxifier bütün ağı tünellediği için tarayıcıya veya kullandığınız programlara proxy girmeniz gerekmemektedir.

proxifier programı ücretli bir yazılımdır.Eğer programı kullanmak isterseniz resmi adresinden programı indirip 30 günlük deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

Yazar hakkında

Enes Kuroğlu

Bilgisayarla arası iyi olan ve yeni şeyler bulmayı seven bir zat.

Yorum Yap