Prototype 1 İnceleme | Pc Webim
Ana Sayfa » Oyun » Prototype 1 İnceleme
Oyun

Prototype 1 İnceleme

Prototype 1 İnceleme

Başroldeki Alex Mercer

Bütün olaylar 1969 yılında bir kasabada gizli bir deney yapıldı.Deney yapan şirket yaptığı deneyde insanları mutasyona uğratıyor genetikleri bozuluyor.Kasaba kontrolden çıkmıştı Elizabeth Green

adlı kişi her şeyden habersiz virüsten kendi imkanları ile kurtuldu vucudunda bir değişiklik olmamıştı.Gizli bir operasyon ile şehirdeki nükleer tesis yok edilmişti bunun sonucunda Alex virüs ve patlamadan etkilenip süper güçlere sahip olmuştur.

Oyun başlangıcında müthiş bir intro yani video ile giriş yapıyoruz video sonrası şehri virüs kaplamış halde görüyoruz her şey kargaşa içinde herkes koşuşturuyor işte bu anda oyunun ortasındayız Oyunun başkarakteri bir morg’ta bir yolunu bulup morg’tan kaçan alex hafızasını yitirmiş durumdadır.Çok geçmeden tesadüfen olağanüstü güçlerini fark ediyor ,büyük şaşkınlık içinde olan alex aynı zamanda korku içindedir. Onu kaplayan virüs müthiş güçler ve yetenekler vermektedir. Biraz aradan sonra alex bir kız kardeşi olduğunu fark ediyor böylece oyun başlıyor.

Son olarak aslında oyun size bir şehir haritası içinde hem görev yapabileceğiniz hemde istediğinizi yapabileceğiniz imkanı sunuyor.Her görev yaptığınızda güçleriniz artmakta.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap