Pes 2016 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü | Pc Webim
Ana Sayfa » Hata ÇözümleriOyun » Pes 2016 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü
Hata Çözümleri Oyun

Pes 2016 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü

Oyun oynarken şüphesiz hepimizin sinir olacağı bir durumda çalışmayı durdurdu hatasıdır. Böyle gıcık, böyle lanet bir hata olamaz. Tam oyunun ortasında oyunun kapanması kadar kötü bir şey olamaz. Bu durum şimdide Pes 2016 severlerin canını sıkmakta. Bu yazımda Pes 2016 Çalışmayı Durdurdu Hatasının çözümünü anlatacağım.

Oyunlarda karşılaşılan çalışmayı durdurdu hatalarının en kolay ve çözüme götüren yöntemi Yönetici Olarak başlatmaktır. Çalışmayı durdurdu hatası veren oyununuzun üzerine Sağ Tıklayın ve Yönetici Olarak Başlat seçeneğine tıklayın. Genellikle işe yarayan bir yöntemdir.

Oyunu yönetici olarak başlattınız ve hala Çalışmayı Durdurdu hatası vermeye devam mı ediyor ?

Uyumluluk sorununu düzeltmekte çoğu zaman oyunlarda işe yarayan bir yöntemdir. Uyumluluk sorununu gidermek için ise oyuna Sağ Tıklayın>Özellikler>Uyumluluk yolunu izleyin. Buradan Windows  98 ve 95 harici hepsini deneyebilirsiniz.

Uyumluluk sorununu gidermeyi de denediniz ve hala çalışmayı durdurdu hatası mı veriyor ?

O zaman bu hataya son vuruşu yapalım. Bu yöntem ile hatanız kesin düzelecektir. Aşağıdaki dosyayı indir butonuna tıklayarak Pes 2016 crack dosyasını indirin ve oyunun kurulu olduğu dizine atın. Daha sonra oyununuza girip rahat rahat keyfini çıkarın.

İndir

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap

3 Yorumlar

  • kardeş ALLA RAZI OLSUN İŞİN RAS GELE KAÇ AY UĞRAŞDIM VALLA CRCK DOSYASINDAN SONRA DÜZELDİ TEŞEKKÜRLER HELAL BE