PayPal Geri Dönüyor! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » PayPal Geri Dönüyor!
Teknoloji

PayPal Geri Dönüyor!

Geçtiğimiz Haziran ayı içerisinde aniden Türkiye’deki tüm çalışmalarını sonlandıran PayPal için yeni bir haber daha geldi.

Geçtiğimiz Haziran ayı içerisinde aniden Türkiye’deki tüm çalışmalarını sonlandıran PayPal için yeni bir haber daha geldi.

Geçtiğimiz Haziran ayı içerisinde BDDK ile bazı anlaşmazlıklar yaşayan ve haliyle Türkiye‘deki tüm faaliyetlerini sonlandırmak zorunda kalan PayPal için sevindirecek bir yeni haber gündeme geldi.

Türkiye’ye tekrar dönmesi için bir çok anket başlatılan PayPal sonunda anlaşmayı kabul etti ve geliyor.

PayPal Türkiye’de Tekrar Aktif Olacak!

PayPal ile BDDK arasındaki anlaşmazlıklardan dolayı Haziran ayı içerisinde Türkiye’de PayPal hizmeti sonlandırılmıştır. Aniden olan bu durum, binlerce PayPal kullanıcılarını üzmeye yetmişti. BDDK ve PayPal arasında yaşanan sorun ise BDDK kurallarına göre PayPal‘ın sunucularını Türkiye’ye getirmesi talep edilmişti. Fakat PayPal bu talebi reddetmişti.

Türkiye‘de binlerce müşterisi olan PayPal haliyle BDDK ile bir anlaşma yaparak ülkemize tekrar geri dönmek için kollarını sıvadı. Sunucularını yavaş yavaş ülkemize getirecek olan PayPal, 2017 yılının Mart ayı içerisinde tekrar aktif olacağını belirtelim.

Şuan için PayPal hesaplarında sorun yaşayan kullanıcılar gelecek Mart ayı içerisinde PayPal destek hizmetleriyle tüm sorunlarını çözüme kavuşturacağına eminiz.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap