PayPal çıkan haberleri yalanladı! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » PayPal çıkan haberleri yalanladı!
Teknoloji

PayPal çıkan haberleri yalanladı!

PayPal tekrardan kullanıcılarını üzecek bir mesaj yayınlandı.

PayPal tekrardan kullanıcılarını üzecek bir mesaj yayınlandı.

Dün gündemi ve bir çok sosyal ağda kullanıcıları sevindiren bir haber paylaşılmıştı. Haziran ayında tüm çalışmalarını durdurmak zorunda kalan PayPal, önümüzdeki sene tekrar kullanıma açılacaktı.

Yapılan açıklamalar PayPal yöneticileri tarafından onaylandığı şeklindeki haberler ne yazık ki doğruluk payı taşımıyormuş. PayPal tarafından bir şekilde olumlu veya olumsuz bir paylaşım yapılmamıştı.

Fakat haberin oldukça hızlı bir şekilde sosyal medya ağlarından yayılmasıyla, PayPal artık bir açıklama yapmak zorunda kaldı. PayPal Twitter hesabından üzücü bir mesaj verdi.

Aslına bakarsak şuan PayPal‘ın böyle bir mesaj vermesi çıkan haberlerin asılsız olduğunu anlatmak olabilir. Yani önümüzde ki sene PayPal eskisi gibi kullanıma açılabilir.

Kısa süre önce bir önceki konumuzda bahsettiğim gibi PayPal hesaplarınıza girişte sorun yaşayanlar PayPal ülkemizde açıldığı taktirde ücretsiz olarak destek alabilir. Tüm sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Az daha sabredelim 4-5 ay sonra belkide her şey düzelmiş olacak…

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap