Para kazandıran populer site önerileri | Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » Para kazandıran populer site önerileri
Genel

Para kazandıran populer site önerileri

Günümüzde web işlerinden para kazanmak iyice zorlaştı.Tabiri caizse web işi tamamen öldü diyebiliriz. Şimdi burada web işinden ayakta kalan site önerilerini inceleyeceğiz.

1.Begendirme sitesi : Beğendirme sitesi bir çok kişi tarafından kullanılan ve güncelliğini yitirmeyen bir sistemdir.Sayfa begendirme, takipçi kasma gibi özellikleri olan bu siteler sosyal medayalar ölmedikçe çok ekmek yer gibi görünüyor.Bu siteler hem beğeni, hem takipçi satıyor hemde reklamlardan bolca gelir elde ediyor.Takipçi siteleri fazla olduğu için seo açısından iyi bir çalışma yapılırsa ayakta kalacak bir web sitesi kurabilirsiniz.

2.Sağlık siteleri : Sağlık siteleri güncelliğini hiç yitirmeyen sitelerdendir. Hepimizin, herkesin sağlık sorunları olabilir yada meydana gelebilir.Sağlığımızla ilgili bir durum oluştuğunda internetten araştırma yapıyoruz.İşte bu durumda tam akıllara sağlık sitesi geliyor. Adsense bakımından alakalı reklamlarda bulunursa sitede çok iyi kazanç sağlıyor.

3.Yemek tarifi siteleri : Yemek tarifi siteleri de ölmeyen sektörlerden biridir.Özellikle kadınların büyük ilgi gösterdiği yemek sitelerinin reklam tıklanma oranları portal veya diğer sitelere göre daha fazladır.Sitede alakalı reklamlar çıkarsa kazancınız 2 katına çıkar.Yemek tarifi sitesi açmak zahmetli bir iştir.Çünkü internet havuzunda bu sitelerden çok vardır.İyi bir çalışma ile çok iyi bir site yaptığınızda emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap