Özel İstanbul Airfel Servisleri | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Özel İstanbul Airfel Servisleri
Tanıtım Yazısı

Özel İstanbul Airfel Servisleri

Dünyanın en çok tercih iklimlendirme teknolojisi markalarından Airfel’in kombi modelleri, Türkiye’de de yaygın olarak tercih ediliyor. Her yeni modelinde tüketiciye daha geniş özellikler ve devrim niteliğinde yenilikler sunan Airfel’in kombilerinde bir problem söz konusu olduğu zaman mevcut teknolojisi açısından yeterli altyapıya ve ekipmana sahip olan personeller tarafından onarım müdahalelerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

İstanbul Airfel Servis ise bölgesinde dünya standartlarında özel servis hizmetlerinden yararlanarak, kombilerin en kısa zaman dilimi içerisinde yeniden tam performanslı şekilde kullanılabilir duruma getirilebilmesine yardımcı oluyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bu gelişmelerin servis uygulamalarına başarılı bir şekilde entegrasyonunu gerçekleştiriyor. Böylelikle tüketicilerin Airfel kombileri ile ilgili olarak ihtiyaç duydukları her hizmette en yüksek kalite standartlarını alabilmelerini sağlıyor.

Uzman teknisyenlerinin düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirmeleri ve alanında sertifikalı personeller olmaları ile Airfel Servis merkezi, Airfel markalı kombilerin modeli ve teknolojileri ne kadar yeni olursa olsun etkin çözümler sağlayabiliyor. 7 gün 24 saat kesintisiz şekilde iletişim hatları üzerinden iletişime geçerek, kombi arızası ya da kombi bakımı işlemleri hususunda profesyonel destek talebinde bulunabiliyor.

Özel kombi servisi merkezinde orijinal yedek parça kullanımı, müşteriye ayrıntılı bilgi aktarımı gibi doğrudan maksimum seviyede hizmet memnuniyetini hedefleyen hizmet anlayışı bulunuyor. Kurumsal hizmet yapısı dahilinde servis merkezi tarafından garanti süresi dolmuş Airfel kombilerin arızalanmasından dolayı onarımı yapılan ya da değiştirilen parçaları için 1 yıllık garanti uygulaması gerçekleştiriliyor.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap