Özel Electrolux Servis İstanbul | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Özel Electrolux Servis İstanbul
Tanıtım Yazısı

Özel Electrolux Servis İstanbul

Bakım ve onarım işlemlerinin mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılmasını tavsiye ediyoruz. Evlerimizde sahip olduğumuz cihazların büyük bir bölümü artık elektronik bazı parçalara sahip olduğu için eğer bu konuda tecrübesi olmayan kişiler tarafından herhangi bir şekilde müdahale yapılırsa çok daha büyük problemlerin meydana gelmesine sebep olabilirsiniz. Electrolux markaya sahip olan cihazlarda herhangi bir problem meydana gelirse hemen 7 gün 24 saat boyunca aktif olan çağrı merkezimizi arayarak Kartal Electrolux Servis ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımız sizin talepleriniz doğrultusunda kısa süre içerisinde gerekli olan yedek parçalar ile beraber gerekirse evinize kadar gelecek ve bakım ve onarım işlemlerini uygulamaya başlayacaktır.

Özel servis olmamıza rağmen değiştirmiş olduğumuz parçaya ve işçiliğimize bir yıl boyunca garanti veriyoruz. Böylece bir yıl boyunca bizim tarafımızdan koruma altında oluyorsunuz.

Herhangi bir şekilde aynı problemler ile karşılaşacak olursanız sorgusuz sualsiz tekrar bizimle iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde değişim işlemlerini yapabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde bulunmakta olan çeşitli içerikler sayesinde bugüne kadar sunduğumuz çeşitli hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Kısa süre içerisinde etkili bir şekilde hizmet verdiğimiz için bugüne kadar bir çok mutlu müşteri elde etmeyi başardık. Eğer siz de bizimle çalışan mutlu müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır. Daha sonra gerekli olan tüm işlemler tecrübeli ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde tamamlanır.

Website: https://www.electservis.com

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap