Okeyy.net Okey Odası Kiralamanın Avantajları | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Okeyy.net Okey Odası Kiralamanın Avantajları
Tanıtım Yazısı

Okeyy.net Okey Odası Kiralamanın Avantajları

Online okey oyunu kullanıcılarına sunduğu hizmet sistemlerinden ötürü pek çok alanda avantaj sağlamaktadır. Okeyy.net adresi, diğer sitelerden farklı olarak kullanıcıların var olan avantajlardan daha çok fırsat elde etmelerini garantilemektedir. Bunun yanı sıra bireyler sitede ister ilerleyen zamanlarda ister ilk üyeliklerinde oda da kiralanabilmektedir.

Online okey oyunu kullanıcıların bir odaya giriş yapmaları istenmektedir. Her oda içerisinde bir yönetici yani admin bulunmaktadır. Canlı okey oyna, yöneticileri de  oda içerisinde farklı yetkileri olan kişilerdir. Yetkiler çerçevesinde odanın sisteminden de sorumlu olurlar. Okey odası kiralamak da standart üyelerin bir anda yönetici olmasını sağlamaktadır. Çünkü kiralanan odaların sahipleri admin haline gelmektedir.

Okeyy.net Okey Odası Kiralamanın Getirileri Nelerdir?

Kullanıcılarımız canlı okey odası kiralamak işlemleri sonrasında oyunlarını daha kolay bir şekilde oynayabilmektedir. Öncelikle salonların kiralanmasından sonra odaların yönetimi tam anlamı ile üyemize verilmektedir. Bireyler istedikleri durumlarda yanlarına ek yöneticiler de alabilmektedir. Belli sınırlar çerçevesinde müsaade edilen bu durum sonrasında okey oyna girişleri yapılmaktadır. Oda sahipleri kiraladıkları odada yer alan sorunları da çözmekle mükelleflerdir. Ya da kullanıcılar odalarını özel arkadaşları ile oyun oynamak için tercih edebilmektedir. Bu çerçevede oyunlara sıklıkla giriş yapan üyelerimiz için oda kiralamak oldukça iyi sonuçlar doğurmaktadır. Ayrıca oda sahipleri salon içerisinde aktif olan radyo sisteminin de belirleyicisi olarak hareket etmektedir.

Okeyy.net Kiralık Odalarda Okey

Kiralık okey odası edinimlerinden sonra admin haline gelen kullanıcılarımız kendi odası içerisinde bulunan yöneticilerin rütbelerinde de değişim yapabilmektedir. Bunun yanı sıra salon içerisinde huzursuzluk çıkaran üyelerin salondan atılması gibi fırsatlar da oda sahiplerine verilmektedir. Oda kiralama işlemleri için sitemizde yer alan yönetim ekibi ile iletişim kurulması yeterlidir. Yönetim okey ekibimiz bu alanda atılması gereken adımları kullanıcılarımız ile detaylı bir şekilde paylaşmaktadır. Üstelik yönetici arkadaşlarımız ile iletişime geçerek merak etmiş olduğunuz sorular hakkında cevap da almanız mümkündür. Arkadaşlarınız devamlı olarak sitede aktif olduğu için iletişim konusu problem yaratmamaktadır. Son olarak oda sahipleri kendi odalarında yönetici konumu edinirken farklı odalarda standart üye olarak görülmektedir

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap