Müzik Dinleme Uygulaması: musiXmatch İncelemesi | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » Müzik Dinleme Uygulaması: musiXmatch İncelemesi
Mobil

Müzik Dinleme Uygulaması: musiXmatch İncelemesi

Merhaba Pc Webim takipçileri. Bu yazımızda sizlere musiXmatch uygulamasını inceleyeceğiz.

*İnceleme Android sisteminde yapılmıştır.

musiXmatch uygulamamızın arayüz görünümü aşağıda ki gibidir. Aslında arayüz tasarımı pek hoşuma gitmedi diyebilirim. Android sisteminin kendi müzik playeri’nin arayüzü daha iyi diyebilirim.

Screenshot_2014-11-25-22-11-17

Zaten bu uygulamayı tercih etmenizde ki sebep müzik dinlemek değil. Uygulama sayesinde indirmiş olduğunuz müziklere orjinal albüm kapağı ekleyebiliyorsunuz. Biz örnek vermek amacıyla resimde görmüş olduğunuz müziği deneyeceğiz müzik’de albüm kapağı yok ve benim hoşuma gitmiyor orjinal gözüksün istiyorum.

Screenshot_2014-11-25-22-20-04

Yukarı da ki müzik için uygulayalım. Sağ üst kısımda bulunan 3 noktaya tıklayalım, “Edit song info” diyelim. Karşımıza aşağıda ki resimde ki gibi bir ekran gelecek dilerseniz buradan müziğin ismini, albümün ismini, sanatçının ismini’de düzenleyebilirsiniz. Album resminin bulunduğu yerin hemen üst kısmında kalem simgesi vardır oradan albüm kapağı seçebiliriz. Uygulama kendi veritabanında taratarak size albüm kapağını bulacaktır.

Screenshot_2014-11-25-22-25-09

 

 

Evet arkadaşlar musiXmatch uygulamamızın’da sonuna gelmiş bulunmaktayız. Kendinize iyi bakın. Bir sonra ki makalede görüşürüz.

 

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap