Müşteri İlişkileri Yönetimi Çözümleri (CRM) | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Müşteri İlişkileri Yönetimi Çözümleri (CRM)
Tanıtım Yazısı

Müşteri İlişkileri Yönetimi Çözümleri (CRM)

Ülkemizde müşteri ilişkileri yönetimi olarak bilinen uygulama uluslararası alanda Customer Relationship Management (CRM) olarak bilinmektedir. Firmaların, müşterileri ile ilgili iletişim ve ilişkilerin en verimli şekilde kurulması ve etkin sonuçlara ulaşılması hedeflenmektedir. Bu işlemlerin yapılmasını sağlayan uygulamalar bütününe Müşteri İlişkileri Yönetimi adı verilmektedir. Bir zamanlar firmalarda, ürün odaklı yönetim anlayışı, gelişen dünya ve teknolojiler sayesinde yerini müşteri odaklı çalışma yöntemlerine bırakmıştır. Türkiye’nin dijital dönüşüm atölyesi Mavvo olarak, geliştirmiş olduğumuz uygulamalar ile müşteri ilişkileri yönetimi çözümleri oluşturmaya başladık. Modüler uygulamalarımız sayesinde sorunsuz müşteri ilişkileri yönetiminizi oluşturabilir, hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Crm Nedir?
Günümüzde, sadece büyük holdingler değil her ölçekteki işletmeler, karlılıklarını artırmak için, pazarlama ağına ağırlık vermektedir. Bunu gerçekleştirmenin en iyi yolu CRM yazılım uygulamalarıdır. Crm, müşteri ilişkilerinde istenilen verimliliğin sağlanabilmesi ve ilişkilerin etkin yönetilebilmesini sağlayan yazılım uygulamalarıdır. Geliştirmiş olduğumuz CRM yazılımları ile müşterilerinizin nelere ihtiyacı olduğunu doğru tespit edebilir ve müşteri ihtiyaçlarına göre ürün geliştirme çalışmalarını yapabilirsiniz. Önemli olan, doğru ürünü, doğru müşteriye en uygun fiyatlarda zamanında sunabilmektir. Sürekli geliştirmekte olduğumuz Crm yazılımları sizlere, doğru planlama yapmayı sağlayacaktır. Yazılımlarımız sayesinde müşterilerinizi koruyabilecek, müşteri ilişkilerinizi geliştirebilecek ve müşterinizin ürünlerinize olan bağımlılığını devam ettirebileceksiniz. Crm yazılımları, müşteri ilişkilerinin doğru yönetilebilmesi için uygun çözümlerin üretimini sağlayan en etkili uygulamalardır.

CRM Programı Nedir?
Mavvo dijital dönüşüm sistemleri geliştiricisi olarak, müşteri ilişkilerinin yönetilmesinde, verilerin saklanması, araştırılması, işlenmesi gibi çeşitli verilerin toplanmasını crm programı ile yapıyoruz. Erp çözümleri uygulamalarımız içerisinde yer alan CRM müşteri ilişkileri yönetimi ile verilerinizin bulut sisteminde güvenli barındırılmasını sağlıyoruz. Yüksek güvenli ortamda verilerinizi saklarken, işlem maliyetlerinizin düşmesini ve verilerinize hızlı erişim yapmanızı sağlıyoruz. Crm programı, müşteri odaklı çalışmayı gerçekleştirmekte, müşterinin ihtiyaçlarını belirleyerek, ihtiyaçlarına uygun en iyi ürün ya da hizmetlerin geliştirilmesini sağlamaktadır. Geliştirmiş olduğumuz, Crm programları web bağlantılı uygulamalardır ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Firmalarda, ürün tedarik zinciri, stok takibi, personel ihtiyaçları gibi tüm sistemlerle entegre olarak çalışmaktadır.

Crm Programları
Tüm sektörlerde kullanılmaya başlayan crm programları daha çok hizmet sektöründe yer alan firmalar tarafından müşteri odaklı çalışmayı sağlayabilmek için kullanılmaktadır. Dijital dönüşüm atölyesi olarak geliştirmiş olduğumuz Crm programları ile firmaların hizmet alanları, personel sayısı, hedef kitleleri, müşteri sayılarına göre en iyi çözümlerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Crm programlarımız, gelişmiş raporlama, sorunsuz müşteri ilişkileri geliştirme, %100 müşteri memnuniyeti, diğer uygulamalarla entegre olma ve bulut sistemi sayesinde güvenli depolama özelliklerine sahiptir. Bizlere ulaşarak, tüm uygulama türleri için erp çözümleri talebinde bulunabilirsiniz. Detaylı sistem analizleri yaparak, müşteri ilişkileri, mağazacılık yönetimi, finans yönetimi, stok yönetimi, servis hizmetleri, mobil erp uygulamaları ve tüm çözüm odaklı çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

2019 CRM programı önerileri için hemen tıklayın!

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap