Mini Warriors İnceleme | Pc Webim
Ana Sayfa » MobilOyun » Mini Warriors İnceleme
Mobil Oyun

Mini Warriors İnceleme

Mobil için günde sadece 15-20 dakikanızı alacak ve sizi oyuna bağımlı yapmadan eğlendirecek bir oyun arıyorsanız işte aradağınız oyun!!! Mini warriors Google Play ve App Store’de bulunan 2D formatlı bir simülasyon oyunudur. Oyundaki amacımız en güçlü orduyu kurmaktır. Tabi en güçlü orduyu kurmakta yetmez. En iyi stratejileri de belirlemek gerek. Yazının devamında bunlardan bahsedeceğim.

mini1
Oyun da birçok kahraman var, bu kahramanlar en güçlüleri 4 yıldız olmak üzere 1 yıldıza kadar iniyor. Bu kahramanları Tavern aracılığı ile alıyoruz. Tavernde 4 farklı kahraman düşürme metodu var. Bunlar: Bronze Refresh, Silver Refresh, Gold Refresh ve Goblet refreshdir. En iyi kahramanları düşürmek için 80 elmas karşılığı Gold Refreshi  kullanabilirsiniz. Goblet refreshleri ise oyun size belirli görev ödülleri olarak verir. Bunlar aracalığı ile de sağlam kahramanlar düşürebilirsiniz. Her kahramanın kullandığı beceriler ve arkalarına aldıkları askerlerin savaşma tarzları da farklı oluyor. Bazı asker tipleri ise belirli başka bir tipe dayanıksız veya üstün oluyor. Örneğin: Oyun da adı Pikeman diye geçen mızraklı asker tipi  Cavalry yani atlı askerlere karşı üstündür.

mini2
Kahramanlarınızı güçlendirmek için onları level atlatabilir, güçlü itemler giydirebilir, becerilerini geliştirebilirsiniz. Ayrıca  kahramanın ordusunun kapasitesini de arttırabilirsiniz. Yukarı resimde gördüğünüz kafaları boynuzlu, ellerinde taş olan askerler ek destek şeklinde  size yardımcı olurlar. Tabi ek destekler bunlarla sınırlı değil, daha farklı asker tipleri de var.  Bunları da geliştirmeniz sizi bir adım öne taşıyacaktır. Oyunun en iyi yanlarından biri ise sürekli update alması ve bu doğrultuda kahramanlar arası güç farklarının değişmesi. Ayrıca Oyuna girdiğiniz her gün için farklı hediyelerde alabilirsiniz.

42
Son tüyolara gelicek olursak: Elmaslarınızı sadece 4 yıldız kahraman düşürmek için kullanın.  Bunu yaparken 80 elmas biriktiği gibi kullanmayın. Çünkü: İlk düşürme denemenizde 80 elmasınız gidecektir. Daha sonra ise 1 saat müddettce bu fiyat 72 elmasa düşecektir. Oyunun sol üstteki Quests görevlerini mutlaka yapınız. Her gün bir kere login olmayı unutmayınız. Oyunda 120 enerjiye sahipsiniz. Bu enerji bittiğinde her gün için bir seferlik yenileme hakkınız var. İkinci yenileme ise size 10 elmasa patlayacaktır.

Sonuç olarak: Türkçe dil desteği olmaması dışında oyun çok eğlenceli. Strateji, savaş seven herkese hitap edebilecek bir oyun. Ufak detaylara sahip olması ve yukarıda bahsettiğim sürekli oyuna update gelmeside gerçekten ayrı bir güzellik.

Aşağıdaki linkteki DH konu başlığına uğrayabilirsiniz. Eğer ingilizce biliyorsanız yabancı forumlarda da açılmış konular bulabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_100486315/tm.htm

Yazar hakkında

Tolga

Filmler, diziler ve oyunlar konusunda iyi bir bilgiye sahip. Tam bir Dota hastası.

Yorum Yap

1 yorum