Microsoft LinkedIn’i Satın Aldı! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Microsoft LinkedIn’i Satın Aldı!
Teknoloji

Microsoft LinkedIn’i Satın Aldı!

Uzun zamandır Microsoft’un satın almasıyla gündeme gelen LinkedIn, nihayet 26.2 Milyar Dolar’lık anlaşma sonucu Microsoft’a satıldı!

Uzun zamandır Microsoft’un satın almasıyla gündeme gelen LinkedIn, nihayet 26.2 Milyar Dolar’lık anlaşma sonucu Microsoft’a satıldı!

Sosyal mecrası oldukça sağlam olan LinkedIn‘in uzun zamandır satılacağı dedikoduları gündeme gelmişti. Daha öncelerde bile adı Microsoft ile anılmış olan LinkedIn, sonunda 26.2 Milyar Dolara Microsoft bünyesi altına girdi.

“Bu, şirketin bir dönüm noktası. Artık daha hızlı bir şekilde iş dünyasının profesyonellerinin daha üretken ve daha başarılı bir şekilde iletişim kurmasını sağlayacağız” olarak açıklamada bulunan LinkedIn CEO’su Jeff Weiiner, LinkedIn’in daha fazla gelişip daha iyi olacağını belirtti.

Yeni Düzen Geliyor!

LinkedIn verilerinin Outlook ve Office uygulamalarıyla yüzde yüz uyumlu olacağını belirten Nadella, Microsoft’un iş hayatındaki ürünleriyle LinkedIn’i bağlayarak daha farklı bir düzen planlamış gibi.

Bakalım ilerleyen günlerde Microsoft nasıl bir düzen içerisine girecek ve ne gibi değişiklikler gösterecek merakla bekliyoruz.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap