Lara Croft: Relic Run Mobil Oyun İnceleme | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » Lara Croft: Relic Run Mobil Oyun İnceleme
Mobil

Lara Croft: Relic Run Mobil Oyun İnceleme

Lara Croft ilk olarak 1996 yılında hayatımıza Tomb Raider oyunuyla girdi. Serinin 8 milyon kopyadan fazla satan Tomb Raider 2 oyunu en çok satan oyunlar arasında yerinin aldı.

9 oyun, 2 film ve 3 kitap ile Lara Croft’u tanımayan kişi kalmadığını düşünüyorum. Bu tarz oyunlardan hoşlanmayanların bile mutlaka serinin bir oyununu oynamış olabileceğini düşünüyorum. Oyun geliştiricileri bizi Lara Croft’dan mahrum bırakmamak için IOS, Android ve Windows Phone platformlarında sonsuz koşu oyunu Relic Run’ı yayınladılar.

Lara Croft Relic Run 1

Oyunu gördükten sonra “Ah lara croft seni telefonda da mı görecektik” diyeceğinizi duyar gibiyim. Ama oyunu indirdikten sonra zorluğu ve grafikleriyle oyun sizi kendine çekecek.

Oyun diğer koşu oyunları kategorisindeki oyunlardan oldukça farklı. Sıtandart koşma oyunu değil. Duvarlardan gidecek, atv’ye binecek, sarmaşıklardan atlayacak, silah kullanacaksınız. Oyun çok farklı ilk oynadığınız zamanlarda oldukça zorlanacaksınız ama olsun oyun çok zevkli. Hele o hareketleri görünce oyunu çok daha seveceksiniz.

Lara Croft Relic Run 2

Ayrıca oyunda topladığınız altın ve elmaslarla çelik yelek, silah, şarjör, sağlık paketi, yeni kıyafet satın alabilirsiniz. Oyun tüm platformlarda ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş. Hemen indirip oynayabilirsiniz. Lara Croft heyecanını telefonunuz da da yaşayın.

 

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap