Labirent: Ölümcül Kaçış Film Eleştirisi | Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » Labirent: Ölümcül Kaçış Film Eleştirisi
Genel

Labirent: Ölümcül Kaçış Film Eleştirisi

Merhaba Pc Webim okurları. Bugün ki Filmimiz Labirent: Ölümcül Kaçış. Film 19 Eylül 2014 tarihinde vizyona girdi bizde 20 Eylül 2014 tarihinde sinemaya gidip filmi izledik. Lafı fazla uzatmadan konuya başlayalım.

Labirent Ölümcül Kaçış 1

Labirent filmini önce biraz özetleyelim… Filmin başında ana karakter (Dylan O’Brien) bir kafes içerisinde yukarı doğru çıkarken başlıyor. Nereye çıktığını, kim olduğunu, adını hiç bir şeyi hatırlamıyor. Yukarı çıktığında kafesi açıyorlar ve Thomas kayranlılarla tanışıyor. Labirentin içinde ki bu yaşadıkları yerin ismini kayran koymuşlardı. Thomas‘a bulundukları yerin dışarısına (labirent’e) asla çıkmamasını söylerler. Labirent’e giren biri eğer akşam olmadan geri dönemezse labirentten sağ çıkamıyormuş ( Labirentin kapısı akşam olunca kapanıyor. )

Thomas sadece merak ederek labirente çıkacaktır ve neden burada olduklarını neden buraya gönderildiklerini öğrenmeye çalışacaktır. Thomas birilerinin onlarla oyun oynadığın düşünür. Yavaş yavaş bazı şeyleri hatırlar ve labirentten kurtulmayı başarırlar.

Labirent Ölümcül Kaçış

Eleştirilerimiz

 Labirent: Ölümcül Kaçış filmi hakkında ki en büyük eleştirilerimden biri filmi 2. bir seri ile uzatmaları. Filmin sonunda Labirent: Ölümcül Kaçış Thomas labirentten kurtulunca bir video seyreder ve videoda ki kadın dünyanın güneş’ten gelen bir virüs yüzünden yok olmaya başladığını söyler ve bu gençlerin virüsten etkilenmediğini söyler bu yüzden gençler üzerinde deney yaptıklarını söyler. Kadın kendini kafasından vurur. Ama gerçek böyle değildir bu video bir montajdır. Kadın daha her şeyin yeni başladığın söyler…

Filmi uzatmaları pek hoşuma gitmedi. Diğer konularda bence değişik ve güzel bir film. İzlemenizi tavsiye edeceğim filmlerden biridir. 2. serisine kesinlikle gideceğim.

 

 

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap