Kombi Arızası İçin Ne Yapılmalı? | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Kombi Arızası İçin Ne Yapılmalı?
Tanıtım Yazısı

Kombi Arızası İçin Ne Yapılmalı?

Teknolojik gelişmelerin doğrudan yaşamın merkezinde kendisine yer edindiği ve günlük yaşamın akışı açısından çok önemli faktörler olduğu 21. Yüzyılda kombiler yaygın olarak kullanılıyor. Her evde kullanılmaya başlanan teknolojik ürünlerden birisi olan kombiler, hem sıcak su ihtiyacının karşılanmasına hem de ısınma ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur. Doğalgaz gibi çevreci, ekonomik ve temiz bir yakıt sistemi ile ateşleme sağlayan ve bununla su tesisatından gelen suyu ısıtarak, peteklere gönderen kombiler aynı zamanda da mutfak ve banyo alanlarında kullanılan suyunda sıcak olarak akmasını sağlar. Bu şekilde sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını tek bir noktadan, tek bir maliyet ile en pratik şekilde karşılayabilmeye yardımcı olur. Ancak yıllık bakımının yaptırılmamasından, elektrik tesisatındaki voltaj dengesizliklerine ve hatta hatalı kombi kullanımına kadar pek çok neden arıza yaşanabilir. Kombi cihazında arıza yaşayan kullanıcılar ise sektörel olarak uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan Baymak Kombi Servisi merkezi, profesyonel yanıtlar sağlamaktadır.

 

En yeni kombi modellerindeki sorunlar için dahi yerinde servis hizmetleri ile hızlı ve pratik çözümleri en kaliteli standartlarda sağlamaktadır. Kurtköy Baymak Kombi Servisi merkezi 7/24 faaliyet veren çağrı merkezi ile tüketicilerin yaşadıkları kombi arızası ya da arızaları ile ilgili olarak bilgi alabilmelerine ve profesyonel kombi arıza onarım hizmetine başvuru gerçekleştirebilmelerine yardımcı olunmaktadır. Uzman kadrosu, güncel teknolojiye uyumlu servis altyapısı ve maksimum seviyedeki müşteri memnuniyeti ile tüketicilerin cihazlarındaki arızalardan en kısa zaman dilimleri içerisinde kurtulabilmelerine yardımcı olmaktadır.

 

Garanti desteği sayesinde parçası değiştirilen ya da onarılan kombi için Maltepe Baymak Kombi Servisi merkezi 1 yıllık destek sağlıyor. Özellikle de bu söz konusu parçalardaki müdahalelerin yetersiz kalması ya da kısa süre içerisinde aynı ya da benzer arızanın meydana gelmesine yol açması durumunda garanti desteği veriliyor. Böylelikle tüketicilerin arıza onarımı sonrasında kombilerinde yaşayabilecekleri aynı arızaların kendileri açısından mağduriyet oluşturmamasına ve kesinlikle ek maliyetlere yol açmamasına olanak verilmektedir. Bunun için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak servis merkezinin iletişim numaralarından başvuruda bulunarak, profesyonel kombi servisi desteğinden yararlanılabilmektedir.

 

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap