Kereste Masif Panel Ürünleri | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Kereste Masif Panel Ürünleri
Tanıtım Yazısı

Kereste Masif Panel Ürünleri

Tür olarak aynı özelliği taşıyan ağaçların küçük kesitli masif odun parçalarının, üzerilerinde bulunan liflerin birbirlerine paralel olacak şekilde en ve boy yönüne doğru tek tabaka halinde yapıştırma işleminin tamamlanmasının ardından ortaya çıkan levhalar masif panel olarak bilinirler. 

Masif panel ürünleri genellikle okullarda, büro, yatak odası, mutfak mobilyalarında, ambalaj sandığı ürünlerinde, ahşap ev iç dizaynlarında, yer döşemesi gibi benzer alanlar da kullanılırlar.

Masif Panel Neden Tercih Edilir?

Ahşap paneller arasında en çok yaygın olarak kullanılan masif panel düşük ısı etkenliğinin yanı sıra tamamen doğal ve insan sağlığına herhangi bir zarar veren madde olmamasıdır. Ahşap doğallığı bozulmadan istenilen geniş bir yüzey imkanı sağlayan masif paneller, doğrudan kullanım özelliğine sahiptirler. 

Oldukça fazla çeşitliliğe ve modele sahip olan bu paneller, demonte mobilya üretiminde kullanılan diğer levha panel ürünlerine göre daha avantajlı kullanımlara sahiptirler. Aynı zaman da diğer levhalara göre uzun ömürlü olması ve yatırım malzemesinin düşük olması sebebi ile de sıklıkla tercih edilir. Masif panel detaylı bilgilerine https://salkimorman.com.tr/masif-panel.htm adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap