Kalite ve Rahat Mobil Markası Xiaomi Cep Telefonu Avantajlı Fiyatlarla Cimri.com’da | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Kalite ve Rahat Mobil Markası Xiaomi Cep Telefonu Avantajlı Fiyatlarla Cimri.com’da
Tanıtım Yazısı

Kalite ve Rahat Mobil Markası Xiaomi Cep Telefonu Avantajlı Fiyatlarla Cimri.com’da

Geçtiğimiz yıldaki üstün başarısıyla adından bahsettiren ve Avrupa’daki macerasına henüz yeni yeni başlayan Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, bu yıl da aynı başarıyı sürdürecek gibi görünüyor. Ekonomik ürünlerle telefon piyasasını alt üst eden Xiaomi telefonlar her cebe uygun modellerle teknoloji mağazalarında ilgi görüyor. Ancak bilindiği üzere her mağazanın fiyatları birbirinden farklı oluyor. Tüm mağazaların fiyatlarını tek bir platform üzerinden inceleyebilmenize olanak sağlayan Cimri.com sayesinde artık en uygun cihazın hangi mağazada olduğunu görebilir, saniyeler içerisinde mağazanın sitesine yönlendirilerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Xiaomi Cep Telefonu

5.4 inç büyüklükten 6.9 inç büyüklüğe kadar 97 adet farklı Xiaomi telefon modellerini listeleyebileceğiniz cimri.com vasıtasıyla bütçenize uygun telefonu bulmak 5 dakikadan fazla sürmeyecek. Xiaomi modelleri için aradığınız tüm teknik özellikleri de bu platformda sıralamak mümkün. Kamera çözünürlüğü, dahili hafıza, ön kamera çözünürlüğü, artırılabilir hafıza olup olmaması, mobil bağlantı hızı, renk seçenekleri, batarya kapasitesi, ekran özelliği, çift arka kameraya sahip olup olmaması, kablosuz şarj özelliği, suya dayanıklılık, çıkarılabilir batarya gibi özellikleri de cimri.com sitesinde ürünleri detaylandırırken belirleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Xiaomi Cep Telefonu Modelleri – Fiyatları

Son 2 yıllık Avrupa serüvenini büyük başarılarla süsleyen Xiaomi telefon markasının en çok tercih edilen modelleri Xiaomi Mi 8 Lite, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Xiaomi Mi A2 Lite, Xiaomi Mi 8 128 GB ve Xiaomi 5 Plus’tır. Xiaomi telefon fiyatları 885 TL’den başlayan ve 4.500 TL’ye kadar artan bir aralığa sahiptir. Xiaomi modellerinin en ucuz hangi mağazada satıldığını görmek için Cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca en çok kıyaslanan modelleri de görmeniz mümkün. Bu sayede aklınıza takılan diğer modellerle, beğendiğiniz ürünü kıyaslayarak en ideal tercihi yapmış olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap