İstanbul Bosch Servis Telefonu : 444 78 56 | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » İstanbul Bosch Servis Telefonu : 444 78 56
Tanıtım Yazısı

İstanbul Bosch Servis Telefonu : 444 78 56

Bosch, dünya genelinde nam salmış, kullanıcıların çok rağbet ettiği, kaliteli ve son derece kullanışlı markalar arasında yerini almıştır. Sektörde uzun yıllardan beri beyaz eşya konusunda üretim ve satış gerçekleştiren Bosch, ütüden bulaşık makinesine, çamaşır makinesinden buzdolabına, fırından çamaşır kurutma makinesine kadar pek çok ürününü de ön plana çıkarmayı başarmıştır. Beyaz eşya konusunda dünya markası olan Bosch’un da ürünleri zaman zaman alarm vermektedir. Arızalanan ya da ömrü tükenen bu ürünler için Maltepe civarında oturanlar servis talebinde bulunabilmektedir.

Bosch Servis Maltepe ise bu bölgede oturan ve servis ihtiyacı olan kişilere gereken desteği sağlamaktadır. Ürünlerin sorunlarını adreste çözen servis, oldukça başarılı ve profesyonel bir teknik servis ekibi ile birlikte uzun yıllardan beri hizmet sunmaktadır. Kullanıcıların ise yapması gereken tek şey servis ile iletişime geçmek ve talep oluşturmaktır.

Bosch servis Maltepe sayesinde pek çok müşteri ürünlerinin onarımını gerçekleştirebilmektedir. Müşteriler müşteri hizmetleri yetkilileri ile iletişime geçtikten sonra randevu oluşturmalı ve bir ekip yönlendirilmesini beklemelidir. Müşteri hizmet yetkilileri ise bu anlamda çok hızlı yönlendirmeler sağlamaktadır. Bosch Servis Telefonu aracılığı ile gerekli taleplerde bulunan müşterilerin tüm sorunları adreste çözülebileceği gibi gerektiğinde adres dışında da onarım işlemi sağlanabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra teknik servis ekibi önce müşteriden onay almakta, sonrasında onarım sürecini başlatmaktadır.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap