iPhone İçin Doğum Günü Hatırlatma Uygulamaları | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » iPhone İçin Doğum Günü Hatırlatma Uygulamaları
Tanıtım Yazısı

iPhone İçin Doğum Günü Hatırlatma Uygulamaları

Tüm sevdiklerinizin doğum günlerini hatırlayabilmek kolay değil. Ancak doğum günü hatırlatma uygulamaları sayesinde unutmamanız gereken tüm özel günleri hatırlamak için alarm kurabilir, uygulamaların sahip oldukları çeşitli özellikleri kullanabilirsiniz. iPhone cihazlarınızda kullanabileceğiniz doğum günü hatırlatma uygulamalarından sıklıkla tercih edilenler ise şöyle:

ÇiçekSepeti App

ÇiçekSepeti’nin Hatırlatma Servisi özelliğini kullanarak sevdiklerinizin doğum günlerini ve diğer özel günleri kaydedebilirsiniz. Uygulama özel gün öncesi e-mail ve SMS yolu ile sizlere özel günü haber veriyor. Doğum günü hatırlatmanın yanında aynı gün teslim edilebilen hediye önerileri ile de hayat kurtaran ÇiçekSepeti App, sürekli güncellenmesi ve geliştirilmesi ile amatör uygulamalara oranla çok daha stabil çalışması ile dikkat çekiyor.

Hip: Doğum Günü Hatırlatıcısı

iPhone, iPad ve Apple Watch ile senkronize çalışan Hip Birthday Reminder, çeşitli özel günler için saat ve sıklık özelleştirmesi sağlıyor. Özel günlere çeşitli notlar eklemenize ve yedekleyerek geri yükleme yapmanıza imkan sunuyor. Rehber ve takvimle entegre çalışan uygulamanın reklamsız Plus sürümünü satın aldığınız zaman ise sınırsız sayıda kişi ve özel gün için kayıt oluşturabiliyor ve çeşitli yeni özellikleri kullanabiliyorsunuz.

BirthdaysPro X

iPhone ve iPad cihazlarda kullanılabilen BirthdaysPro X uygulaması kolay ve kullanışlı olması sebebi ile Apple uygulama mağazasında oldukça yüksek bir puan alan bir app. Türkçe dil desteğine sahip olan uygulama aynı zamanda takvim görünümünde. Özel günleri unutmamanız için hatırlatma tekrarları ve her tarih için iki hatırlatma yapıyor. Pro sürümü ile daha fazla özelliğini açan uygulama takviminiz ile senkronizasyon sağlayabiliyor ve doğum günlerine ek olarak farklı günler için de hatırlatma alarmı kurabilme imkanı sağlıyor.

Geri Sayım – Olayları İzle

iPhone, iPad, Apple Watch ve Mac bilgisayarlarda kullanılabilen Geri Sayım uygulaması, sizin için anlamlı olan bütün günler için hatırlatma alarmı kurabilmenizi sağlıyor. Uygulamaya takvim ve etkinliklerinizi aktarabiliyorsunuz. Dilerseniz tekrar edebilen alarmlar kurulabilen uygulama aynı zamanda Türkçe de dahil 15 farklı dili destekliyor.

Doğum Günü Geri Sayım Sayacı

Sevdiklerinizin doğum günlerini hatırlamak ve kaç gün kaldığını görmek istediğiniz zaman kullanabileceğiniz son derece pratik bir mobil hatırlatma uygulaması var sırada. iPhone ve iPad uyumlu olan Doğum Günü Geri Sayım Sayacı uygulaması aynı zamanda iMessage üzerinde de çalışıyor ve çeşitli sticker eklentileri ile arkadaşlarınızın doğum günlerini kutlarken kullanabileceğiniz eğlenceli görsel bir katkı sunuyor.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap