iPhone 7'de Bir Hata Daha Görüldü! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » iPhone 7’de Bir Hata Daha Görüldü!
Teknoloji

iPhone 7’de Bir Hata Daha Görüldü!

Apple tarafından yeni model olarak sunulan ve beraberinde belli başlı hataların gündeme geldiği iPhone 7 model cihazlarda bir sorun daha gündemde yer edindi. Detaylar haberimizde.

Apple tarafından yeni model olarak sunulan ve beraberinde belli başlı hataların gündeme geldiği iPhone 7 model cihazlarda bir sorun daha gündemde yer edindi. Detaylar haberimizde.

iPhone  7 ve iPhone 7 Plus için kullanım oranlarının arttığı her geçen gün görülmekte olup, iPhone 7 için ayrıca bir çok hatanın da gündeme geldiğini belirtelim. Kullanıcılar tarafından her geçen gün bir sorun gündeme gelirken, yeni bir sorun daha keşfedildi. Yeni sorun ise düşük kaliteli ses olarak belirtildi.

Ses Kötü!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerin çok fazla ücretin alınmasına rağmen kullanıcıların beklentileri tavan yapmış durumda olup artık bazı özellikler kullanıcıları sıkmaya başlamış durumda. Böylece telefonlarda yer alan bazı hatalar ve ya sorunlar ile kullanıcılar ayağa kalkıp eleştirmeye başladı. Ses kalitesi yeni bir sorun olarak konuşma sırasında ses duyulmamaya başlandı. Böylece iletişim sorunu başlamış diyebiliriz.

Cızırtılar Duyuluyor!

Ayrıca iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerin bazı sorunların ardı arkası kesilmiyor. Yeni sorunun sebebi ise iletişim sırasında düşük kalite ile beraber cızırtıların gelmesi kullanıcıları bir kez daha eleştiri yapmasını sağladı.

Apple’dan Cevap Yok!

Apple’dan şu an için resmi bir cevap gelmemiş olmasına rağmen ilerleyen günlerde ses kalitesi ile ilgili bir açıklama veya güncelleme gelmesi bekleniliyor. Bakalım Apple bu sorunu nasıl halledecek.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap