iPhone 7 Test Videosu Paylaşıldı! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » iPhone 7 Test Videosu Paylaşıldı!
Teknoloji

iPhone 7 Test Videosu Paylaşıldı!

iPhone 7 tanıtımından hemen sonra cihazların teslimatı ile beraber incelemer ve test videoları çekilmeye başlandı.

iPhone 7 tanıtımından hemen sonra cihazların teslimatı ile beraber incelemer ve test videoları çekilmeye başlandı.

Apple tarafınca 7 Eylül günü tanıtılan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 16 Eylül‘de piyasaya sunuldu. iPhone 7 modellerinin teslimatı sonrasında bir çok inceleme ve test videosu çekildi. İncelemeler tamamlandıktan sonra ise test edilerek bir çok farklı direnç uygulandı. Bir çok teknoloji sitesi test ederken son gelen video iPhone 7 için oldukça başarılı bir test videosu olarak yayınlandı.

iPhone 7 için yapılmış olan dayanıklılık testi sırasında bir çok kez farklı uygulamalar yapıldı. Yayınlanan videoyu izlediğimizde daha önceki iPhone modellerine göre ne kadar güçlü olduğu görülüyor. Daha önceki iPhone modellerinde bükülme sorunu  olduğunu hepimiz biliyorduk. Daha sonra ise S modeli ile bükülme sorunu ortadan kalkıp daha güçlendirilmesine rağmen iPhone 7 en güçlü iPhone modeli olarak görülmekte.

iPhone 7 test videosunuda izleyerek daha önceki modellere göre daha dayanıklı olduğunu görüyorsunuz.

Youtube’da Yayınlandı

iPhone 7 için yapılan test aşamalarını JerryRigEverything adlı hesap tarafından paylaşıldı.. İşte yayınlana video ve iPhone 7 dayanıklılık testi;

Videoda görüldüğü gibi iPhone 7 oldukça güçlü bir kasaya sahip. Bakalım ilerleyen günlerde ne gibi testler yapılacak merakla bekliyoruz.

Umarız daha önceki iPhone modelleri gibi sorun yaşatmaz.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap