iPhone 7 Su Testi Videosu Yayınlandı! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » iPhone 7 Su Testi Videosu Yayınlandı!
Teknoloji

iPhone 7 Su Testi Videosu Yayınlandı!

iPhone 7 için şimdide su testi yapıldı. Sörf tahtası üzerine yerleştirilen iPhone 7 su testinde kendini kanıtlamayı başardı.

iPhone 7 için şimdide su testi yapıldı. Sörf tahtası üzerine yerleştirilen iPhone 7 su testinde kendini kanıtlamayı başardı.

iPhone 7 piyasaya geldiği günden bu yana bir çok teste girdi. Apple’ın ilk olarak bir modelinde su sertifikası olması tüm dikkatleri çekmeyi başardı. Cihazın suya karşı nasıl dayanıklı olduğu çok merak ediliyordu. Genel olarak bir çok teste giriş yapan iPhone 7 modeli genelde dayanıklılık testlerini görmüş ve parçalama videolarını izlemiştik. Ancak bu sefer iPhone 7 azgın dalgalar ile savaşıyor.

Daha önce Apple‘ın çıkarmış olduğu iPhone 6S modeli su geçirmez bir lastik barındırdığı iddia edildiğinden yukarıda ki video üzerinde ilk olarak iPhone 6S modeli su testine tabii tutuldu ancak bir kaç dk sonra cihazın öldüğü görüldü. Daha sonra ise son model olan iPhone 7 cihazı sörf tahtasında yerini aldı dalgaların arasından geçti. Son olarak ise suya sokuldu ve biraz beklendiği görüldü.
Sonuç olarak ise iPhone 7‘nin halen yaşadığı görüldü. Bu arada ses olarak da oldukça kaliteli ses geldiğini belirtelim. Ses konusunda da oldukça iyi iyileştirmeler yapılmış durumda.
Artık gönül rahatlığı ile bu videoyu izleyen kullanıcılar iPhone 7 model cihazları ile sularda fotoğraf ve video çekeceğini düşünüyoruz. Bakalım yeni videolar ile ne gibi farklılıklar göreceğiz? Merakla yeni videoları bekliyoruz.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap