iPhone 7 Simsiyah Rengi İle Test Edildi! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » iPhone 7 Simsiyah Rengi İle Test Edildi!
Teknoloji

iPhone 7 Simsiyah Rengi İle Test Edildi!

iPhone 7’nin simsiyah modeli için çizilme testi yapıldı. Simsiyah iPhone 7’nin ne kadar dayanıksız olduğu görüldü.

iPhone 7’nin simsiyah modeli için çizilme testi yapıldı. Simsiyah iPhone 7’nin ne kadar dayanıksız olduğu görüldü.

iPhone 7 için artık teslimatlar yapılırken, iPhone 7 sahipleri inceleme ve test videoları çekmeye başladı. Çekilen videolar ile iPhone 7′nin simsiyah renginin ne kadar dayanıksız olduğu görüldü. Diğer renk seçeneklerine göre simsiyah renginin çizilmelere karşı daha az dayanıklı olduğu görülürken, bu modeli alan kullanıcıların başı dertte.

iPhone 7 Ne Kadar Dayanıklı?

iPhone 7 simsiyah rengi için yapılmış tüm testlere baktığımızda bu modelin diğer modellere göre çok daha rahat çizildiği görülüyor. Bu rengi tercih edip alan kullanıcılar varsa eğer diğer modellere göre çok daha dikkatli kullanmaları gerekiyor. Özellikle kapsız veya kılıfsız kullanım ciddi sorunlar oluşturabilir.

JerryRigEverything tarafınca çekilen video test sürecinde kayıt altına alındı. Sizlerde aşağıdan bu videoyu izlediğinizde yapılan testi görebilirsiniz. simsiyah iPhone 7 modelinin ne kadar dayanıksız olduğu ortada.

Bu videonun üzerine eminizki simsiyah modelini seven kullanıcılar diğer modellere yönelecektir.

İlerleyen günlerde daha fazla test videosu gelecek ve diğer modellere nazaran simsiyah rengin oluşturduğu sorunlar ortaya çıkacaktır.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap