iPhone 7 Plus Dünyanın En Yüksek Binasından Aşağıya Fırlatıldı! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » iPhone 7 Plus Dünyanın En Yüksek Binasından Aşağıya Fırlatıldı!
Teknoloji

iPhone 7 Plus Dünyanın En Yüksek Binasından Aşağıya Fırlatıldı!

TechRax’in iPhone düşmanı olarak bilinen YouTuber’ı Taras, kısa süre önce iPhone 7 Plus’ı dünyanın en yüksek binası olarak bilinen Dubai’deki Burj Khalifa’nın tepesinden aşağıya attı.

TechRax’in iPhone düşmanı olarak bilinen YouTuber’ı Taras, kısa süre önce  iPhone 7 Plus’ı dünyanın en yüksek binası olarak bilinen Dubai’deki Burj Khalifa’nın tepesinden aşağıya attı.

Bir çok kişi tarafından bilindiği gibi iPhone modelleri ilk çıktığı anda onlarca teste tabii tutulurken, TechRax, bu işi biraz abarttı ve iPhone 7 Plus’ı  dünyanın en yüksek binası olan Dubai’deki Burj Khalifa‘nın tepesinden aşağıya salladı.

Tam olarak 829 metre yükseklikten  aşağıya atılan iPhone 7 Plus‘ın nerede olduğu ise tespit edilemedi. Taras’a göre parçalanma ihtimalinin oldukça yüksek olduğundan bir türlü konum saptanamadı. (Zaten çoktan şarjı bitmiştir.) iPhone 7 Plus‘ı bulamayan YouTuber,ın bulmasını cidden isterdik çünkü nasıl olduğunu eminim herkes merak etmiştir.

Bakalım diğer videolarında iPhone 7 için ne gibi  testler yapacaklar. Ciddi anlamda iPhone düşmanı olarak tanınmaktalar.

iPhone 7 Plus Videosu!

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap