iPhone 7 Metalik Renk İçin Uyarı Geldi! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » iPhone 7 Metalik Renk İçin Uyarı Geldi!
Teknoloji

iPhone 7 Metalik Renk İçin Uyarı Geldi!

Kısa süre önce yapılan tanıtım ile Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus model cihazları için metalik siyah rengi ile alakalı kullanıcılara uyarı yapıldı.

Kısa süre önce yapılan tanıtım ile Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus model cihazları için metalik siyah rengi ile alakalı kullanıcılara uyarı yapıldı.

Apple tarafınca resmi tanıtımı yapılmış olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için renk seçenekleri ile beraber bilgiler verildi. Dikkat çeken ise siyah renkler oldu. Apple yeni model iPhone 7 için metalik siyah renk sundu. Oldukça parlak ve metalik siyah olan renk için şirket kullanıcılara bir uyarıda bulundu.

iPhone 7 modeli bazı teknik özelliklerin arasında bir küçük bilgiye yer verildi. iPhone 7 için merakla beklenen bir diğer renk olan metalik siyah oldukça şaşırttı. Apple satış başı yaparak bilgilendirmeyi şu şekilde sundu:

“iPhone 7 metalik siyah’ın parlaklık etkisi dokuz aşamalı bir cila ve boyama işleminin sonucudur. Dış yüzey diğer iPhone modelleri kadar dayanıklı olsa da parlaklık etkisi çizilmelere karşı zayıflık gösteriyor. Eğer bu durumdan endişeleniyorsanız kılıf kullanmanızı tavsiye ederiz.”

Bu açıklamanın üzerine tanıtılan metalik siyah rengi ile kullanıcılar oldukça hayran kaldı. Çok güzel görünen metalik siyah rengi hayran kalınsada eleştiri aldı. Bu açıklama üzerine Metalik siyah ne kadar satış rakamı yakalayacak merakla bekliyoruz. Önümüzdeki bir kaç gün içerisinde öğreneceğimiz ön sipariş rakamları ile daha detaylı yorumlar yapacağız.

Bu arada belirtelim 16 Eylül’de satışa sunulacak. Fiyatı olarak daha öncede bahsettik. Türkiye’de oldukça pahalıya gelmekte. Bir kaç gün sonra daha detaylı haberini yapacağız.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap