IOS Jailbreak İle Neler Yapılabilir ? | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » IOS Jailbreak İle Neler Yapılabilir ?
Mobil

IOS Jailbreak İle Neler Yapılabilir ?

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere IOS Jailbreak‘li telefonlarda neler yapabileceğimizi anlatacağız.

1.Barrel

IOS telefonumuzu kullanırken bazen sayfalar arası geçiş yapmak sıkıcı gelebilir. Mesela 1. sayfadan 2. sayfaya geçiş yaparken ikonların yuvarlanmasını veya soluklaşıp yok olmasını isteyebiliriz. Barrel sayesinde sayfalar arası geçişe yeni bir dokunuz kavuşturabilirsiniz.

Barrel-iOS-7

2. Zeppelin

Bu özellik telefonunuzun operatör kısmını değiştirmeye yarıyor. (Yalnızca görüntü amaçlı) Bu özelliği kullanarak örneğin; operatörünüz Turkcell ise onu Ahmetcell yapmanız mümkün.

logos_zps4084a920

3.Fancy

Bu özellik telefonumuzda bulunan renkleri değiştirmeye yarıyor mesela telefonu sessize aldığımızda çıkan beyaz işareti mavi yapabiliyoruz ya da telefonumuzun klavyesini yeşil ya da istediğiniz herhangi bir renkte kullanabiliyorsunuz.

Change-Color-Theme-of-iOS-Fancy-Cydia-Tweak

screen640x640

4.Appcake

Bu özellik sayesinde AppStore’da bulunan tüm uygulamaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tabii bize sorarsanız gidin ücretli alın, yapımcıların hakkını yemek hiç hoş olmaz.

appcake-download-cydia

5.Iapcrazy

Bu özellik oyunlarda bedavaya para hilesi yapmanıza işe yarıyor mesela headsoccer adlı bir oyununuz var ve siz karakterleri açmak istiyorsunuz ama çok para istiyor ozaman bu programla istediğiniz kadar oyuna para çekebilirsiniz fakat Clash of Clans gibi online olan oyunlarda para çekmeniz maalesef mümkün değil.

2bDgCOHF_400x400

En sevdiğim 5 özelliği size sıraladım umarım sizinde hoşunuza gitmiştir.Bunun gibi bir çok özellik var, ilerde yeni özellikler yazacağım ama şimdilik bu kadar… Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yazar hakkında

Ahmet Behram

Oyunlarla haşır neşir, Pc Webim'de yazarlık yapan bir mahlukat. Not: En sevdiği oyun serisi Call of Duty.

Yorum Yap