iOS 10.2 güncellemesi yayınlandı! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » iOS 10.2 güncellemesi yayınlandı!
Teknoloji

iOS 10.2 güncellemesi yayınlandı!

Apple’ın kısa süre önce yayınlamış olduğu iOS 10.2 sürümü ne gibi yenilikler ile geldi? Hangi hatalar giderildi? İşte detaylar…

Apple’ın kısa süre önce yayınlamış olduğu iOS 10.2 sürümü ne gibi yenilikler ile geldi? Hangi hatalar giderildi? İşte detaylar…

Apple’ın uzun zamandır geliştiriciler için beta şekilde sunmuş olduğu iOS 10.2 sonunda bütün kullanıcılar için geldi. TV uygulaması ve emojiler gibi yenilikler sunan iOS 10.2’le beraber ayrıca watchOS 3.1.1 ve tvOS 10.1 güncellemelerinin de geldiğini belirtelim.

Güncellemeye baktığımızda ilk göze çarpan TV adında gelen yeni bir uygulama olduğunu belirtelim. Fakat şuan için Amerika’da çalışan ve İngilizce olan TV uygulamasının ülkemize gelmesi için beklememiz gerekiyor.

Bunla beraber Unicode 9 için yeni emojilerin de eklendiğini belirtelim.

Güncelleme Hakkında Bilgiler

Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme adımlarını takip ederek indirebileceğiniz güncellemenin sırasyıla iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5C iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Pro 9.7 ve iPod Touch 5‘i kapsadığını da hatırlatalım.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap