iOS 10.0.3 güncellemesi yayınlandı! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » iOS 10.0.3 güncellemesi yayınlandı!
Teknoloji

iOS 10.0.3 güncellemesi yayınlandı!

iPhone telefonlarının işletim sistemi olan ve Android işletim sistemine kıyasla daha çok beğenilen iOS işletim sisteminin yeni güncellemesi yayınlandı.

10.0.3 güncellemesiyle birlikte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcılarının telefonlarında yaşadıkları hücresel veri bağlantısı kopması, sinyal kaybı yaşanması, Google Haritalar ve Waze uygulamasında “Servis yok.” mesajının alınması gibi sorunlar düzeltildi.

iOS işletim sistemi 10 sürümüne geçtikten hemen sonra 10.0.1 güncellemesini yayınlanmış onun hemen ardından da 10.0.2 güncellemesini kullanıcılarla paylaşılmıştı. Yukarıda da bahsettiğimiz bazı sorunların devam etmesinin üzerine Apple iOS işletim sisteminin yeni güncellemesini dün itibarıyla kullanıcılarına sunarak bu sorunları gidermiş oldu.

Yayınlanan 10.0.3 güncellemesi sadece iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcıları için erişilebilir durumda olmakla birlikte boyutu ortalama 75 MB.

Yazar hakkında

Ozan Bülbül

1994 modelim, Trabzonluyum. Uzun zamandır tüketici olarak bulunduğum internet ortamında yaklaşık dört senedir bir şeyler üretip paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap