İnternet Üzerindeki En Tuhaf 3 Video | Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » İnternet Üzerindeki En Tuhaf 3 Video
Genel

İnternet Üzerindeki En Tuhaf 3 Video

İnternet baştan aşağı tuhaflıklarla dolu. Bu yazımızda internet üzerinde bulunan açıklanamamış en tuhaf 3 videoyu listeledik.

Not: “Ben kalp hastasıyım, korkuya gelemem” diyen kişilerin videoları izlememelerini tavsiye ederiz. Yaşanacak olası bir durumda hiç bir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek istiyorum. 

Video 1: Sivil Savaş Hayaleti, ABD

İngilizce bilgimin yettiği kadarıyla videodan anladığım cümleler şunlar: “Ürkütücü”,”İçeri de bir şey var”, “Sesi duydun mu”, “Tamam, yeter bu kadar saçmalık hadi çıkalım.” Bu kısımdan sonra videoyu kaydeden elemanların karşısına tuhaf şeyler çıkıyor ve video kapanıyor.

Video 2: Tren İstasyonu Hayaleti, Japonya

Bu videoyu 3. dakikadan itibaren sonuna kadar izleyin. Olayı zaten anlayacaksınız. Gerçek anlamda ürktüğüm bir video diyebilirim.

Videoyu izleyip anlamayanlar için açıklamak gerekirse;  tren istasyonun da bir kız duruyor ve daha sonra tren raylarına atlıyor bu sırada tren geliyor ve kızı eziyor. Tuhaflık bu kısımdan sonra başlıyor. Tren geçip gittikten sonra kız videonun kenarında çocuklara bakarken gözüküyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ha919_A26OU

Video 3: Terkedilmiş Hastane, Japonya

Videodaki hastane yıllar önce terk edilmiş ve gençler tarafından fotoğrafı çekilen popüler bir yer. Bu yerde fotoğraf çekenler fotoğraflarda tuhaf şeyler gördüklerini iddia ediyorlar… Bu durumdan yola çıkarak bölgeye gelen bir kameraman ve bir sunucu hastaneye giriyorlar ve onları çok tuhaf şeyler karşılıyor.

Videoyu izlemeye 3:20‘den başlayabilirsiniz. Öncesinde işe yaramaz şeyler var.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap