İnstax Mini 11 Set Nedir? | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » İnstax Mini 11 Set Nedir?
Tanıtım Yazısı

İnstax Mini 11 Set Nedir?

İnstax mini 11 set Fujifilm tarafından satışa sunulmuş bir şipşak fotoğraf makinesidir. İnstax mini 11 setleri beş renk olarak üretilmiştir. Bu renkler şunlardır: Beyaz, mavi, siyah, lila, pembe. İnstax mini 11 setleri cihazın rengine göre renklendirilmiş parçalardan oluşur. Bu setin içerisinde İnstax mini 11 için kılıf bulunur. Bu kılıf içerisinde bir kol askısı ile birlikte yer alır dilerseniz çanta taşır gibi omzunuza takarak taşıyabilirsiniz.

Yine setin içerisinde cihazınız ile aynı renk olan mini fotoğraf albümü yer alır. Cihazın özelleştirmek için fosforlu ve elmas görünümlü deklanşör aksesuarları bulunur. 2 adette pil set içerisinde yer alır. Bu ürün Fujifilm tarafından 2 yıl garantilenmiştir.

İnstax Mini 11 Set Nasıl Kullanılır?

İnstax Mini 11 Set, oldukça basit bir şekilde çalışmaya hazırlanır. Set içerisinden çıkan pilleri İnstax mini 11’in yan kısmında yer alan pil haznesine yerleştirin. Ardından cihaz için özel üretilmiş filmleri cihazın arka haznesinde yer alan alana yerleştirin. Bu işlemden sonra cihazını açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dilerseniz aksesuarları takabilir ve size özel İnstax Mininizin tadını çıkarabilirsiniz. Güzel anları yaşatan bu ürünü kendinize, arkadaşlarınıza, aileden birine hediye etmek istiyorsanız bu https://www.desibela.com/mini-11-instax-hediyelik-setler adresten İnstax mini 11 set ürünlerini inceleyebilirsiniz. Sizi veya hediye etmek istediğiniz kişiyi en iyi yansıtan rengi seçin, hayatınızı renklendirin.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap