Instagram Profiline Twitter Linki Ekleme

Instagram profiline twitter hesabı ekleme ile ilgili bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Instagram profilinize twitter hesabınızı ekleyerek takipçilerinizin, twitter hesabınızı görmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram, kullanıcıların üye olup kendi hesaplarını oluşturup fotoğraf, video paylaşabildikleri oldukça popüler bir sosyal ağdır. Instagram 2010 yılında Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kuruldu. 2012 yılında ise Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındı. Facebook tarafından satın alınmasından sonra kullanıcı kitlesi çok arttı ve hikaye ekleme, mesaj gönderme, IGTV gibi özellikler geldi.

Twitter, kullanıcıların düşüncelerini paylaşabilecekleri bir sosyal ağdır. 2006 yılında kullanıma açılan Twitter, 2011 yılında ise Türkçe olarak kullanıma açılmıştır.

Instagram ve Twitter gerek fenomenlerin gerek normal kullanıcıların vazgeçilmezi haline geldi. Çoğu kişinin bu iki sosyal medya sitesinde üyelikleri bulunmaktadır.

Instagram ve Twitter çok iç içe oldukları için kullanıcılar instagram profillerine twitter linklerini, twitter profillerine ise de instagram linklerini eklemektedirler. Bu yazıda instagram bioya twitter linki ekleme nasıl yapılır bunu anlatacağım.

Instagrama twitter linki ekleme ?

Insta biyografiye twitter linki eklemek oldukça basit bir işlemdir. Aşağıdaki adımları uygulayarak gayet kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  • Öncelikle twitter profil linkimizi kopyalamamız gerekiyor. Bunun için kullaniciadi yazan kısıma twitter kullanıcı adınızı yazın ve kopyalayın. ( https://twitter.com/kullaniciadi )
  • Daha sonra instagram uygulamasını açın ve profilinize girin. Ardından “Profili Düzenle” butonuna tıklayın.
  • Buradan İnternet Sitesi kısmına kopyaladığınız twitter linkinizi yapıştırın.
  • Son olarak sağ üst kısımda bulunan Bitti butonuna tıklayınız.

Artık instagram profilinizde twitter linkiniz görünmektedir. İnstagram profilinize giren kullanıcılar, twitter linkinize tıklayarak twitter profilinizi görüntüleyebilir.